تیم نو سیاوش یزدانی معین شد؟

به گزارش تور روسیه ارزان، بعضی تیم های لیگ فزونی برای به خدمت گرفتن سیاوش یزدانی آستین بالا زده اند و به طور پنهانی در حال مذکره با این بازیکن هستند تا او را برای نیم فصل دوم به خدمت بگیرند. حتی درباره تمایل پرسپولیس به جذب این بازیکن نیز شایعاتی به گوش می خورد، اما جلوتر از رقیب سنتی استقلال تیم تراکتور است که برای دستیابی به یزدانی اقداماتی را در دستور کار خود قرار داده است. علاوه بر تراکتور گفته می گردد که فولادی ها نیز بی میل به جذب این بازیکن نیستند.

تیم نو سیاوش یزدانی معین شد؟

در همین حال که تعدادی از تیم های لیگ فزونی خواستار جذب مدافع استقلال هستند، خبر هایی درباره تمایل این بازیکن برای جدایی از استقلال نیز دست به دست می گردد که با این ماجرا بی ارتباط نیست. سیاوش یزدانی، اما تا به امروز هیچ اظهار نظر رسمی درباره تمایل به جدایی از استقلال به زبان نیاورده و ترجیح می دهد در سکوت به کارش ادامه دهد، اما سؤال این است که اگر یزدانی بخواهد استقلال را به مقصد دیگر تیم های لیگ فزونی ترک کند آیا مدیران این باشگاه اجازه خواهند داد این مدافع از ترکیب آبی ها جدا گردد؟

تحقیق درباره این سؤال نشان می دهد که مدیران باشگاه استقلال هیچ میلی به جدایی این بازیکن ندارند و نمی خواهند او را از دست بدهند. یزدانی بازیکنی بود که بعد از کش و قوس های بسیاری که در ماجرای اعزام به سربازی اش به وجود آمد، دوباره به استقلال بازگشت. فصل پیش او یکی از برترین های استقلال بود و در قهرمانی این باشگاه نقشی انکارناپذیر داشت. تصمیم گیران استقلال بر این باورند که چنین سرمایه ای نباید به سادگی از دست برود و با اشاره به موفقیتی که یزدانی پیش از اعزام به خدمت سربازی در ترکیب استقلال داشت، جدایی او در این برهه را توجیه پذیر نمی دانند.

حتی در صحبتی که با ساپینتو شده این مربی نیز موافق جدایی یزدانی نیست و اعتقاد دارد استقلال باید چنین بازیکنی را حفظ کند. حال شاید ماجرای آن توییت واختلافی که میان مدافع بلندقامت استقلال و سرمربی اش به وجود آمد قدری روابط را میان دوطرف سرد کرد، اما مدیرعامل استقلال به محض گرفتن حکم مدیریت در این باشگاه از طرقی میانجیگری کرد و زمینه ساز بازگشت یزدانی به استقلال شد و این بازیکن با عذرخواهی از سرمربی اش مجوز حضور در تمرینات را به دست آورد.

حالا در این شرایط که تازه روابط میان یزدانی و ساپینتو مطلوب شده صحبت از جدایی این بازیکن هرگز نمی تواند استراتژی درستی باشد و مدیران استقلال نیز قصد ندارند این بازیکن را از دست بدهند.

البته بازی نکردن در ترکیب اصلی استقلال بی گمان به افکار این بازیکن چنگ خواهد زد. او که تا همین چند ماه قبل یکی از ارکان اصلی خط دفاع استقلال بود و سهم بسیاری در قهرمانی تیمش داشت، شاید توقع داشته باشد که بعد از بازگشت سخت از ملوان به استقلال و گذران روز های پرتلاطم در ترکیب اصلی به میدان برود، اما در حال حاضر ترکیب دو دفاع میانی استقلال تعیین شده و ساپینتو بیشتر ترجیح می دهد از زوج غلامی و داسیلوا استفاده کند. هر چند که این شرایط همیشگی نخواهد بود و به طور قطع اتفاقاتی رخ خواهد داد که یزدانی دوباره به ترکیب استقلال نزدیک خواهد شد؛ بنابراین ماجرای جدایی یزدانی از استقلال را باید منتفی بدانیم. یا دست کم پروژه ای دست نیافتنی برای تیم هایی که قصد دارند به طرقی این بازیکن را به خدمت بگیرند و علاوه بر تقویت تیم خود، یکی از ارکان مهم استقلال را به خدمت بگیرند.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 18 آبان 1401 بروزرسانی: 18 آبان 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2476

به "تیم نو سیاوش یزدانی معین شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم نو سیاوش یزدانی معین شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید