رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان

به گزارش تور روسیه ارزان، مراسم رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان سازمان آتش نشانی تهران، با حضور معاونان و کارکنان این سازمان برگزار گشت.

رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مراسم رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان سازمان آتش نشانی تهران، با حضور معاونان و کارکنان این سازمان برگزار گردید. در این مراسم که روز گذشته با حضور تعدادی از معاونان، مدیران و کارکنان سازمان آتش نشانی تهران برگزار گشت، از کارت اعتباری حکمت ویژه کارکنان سازمان آتش نشانی تهران رونمایی شد.

سید مجتبی حاجی محمدی معاون مالی و اداری سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: طرح حکمت کارت با تدابیر مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران و هماهنگی با مدیران فروشگاه های زنجیره ای اتکا، جهت بالا بردن قدرت خرید کارکنان سازمان آتش نشانی تهران، به منظور خرید مواد غذایی، اقلام بهداشتی، کالا های بادوام و... اجرا خواهد شد و کارکنان سازمان آتش نشانی تهران می توانند همانند خانواده های نیرو های مسلح، جانبازان و... از مجموعه فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سراسر کشور خرید خود را انجام دهند.

وی اضافه کرد: این کارت ها از روز شنبه 1401.2.10 به معاونان و مدیران سازمان آتش نشانی تهران تحویل می شود تا به دست کارکنان این سازمان برسد و کارکنان می توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای اتکا خرید خود را به صورت اعتباری یا اقساطی انجام دهند.

معاون مالی و اداری سازمان آتش نشانی تهران شرح داد: کارکنان سازمان آتش نشانی تهران می توانند مواد غذایی و اقلام بهداشتی را به صورت اعتباری تا سقف ماهانه 20.000.000 ریال و کالا های بادوام را به صورت اقساطی تا سقف 480.000.000 ریال انجام دهند که در خرید اعتباری مبلغ خرید سرانجام ماه و در خرید اقساطی به صورت ماهانه تا 24 ماه از حقوق کارکنان کسر خواهد شد.

حاجی محمدی ادامه داد: اقلام و کالا های موجود در فروشگاه های زنجیره ای اتکا از نظر کیفیت کالاها، قیمت گذاری عادلانه و بازرسی دقیق در شرایط مطلوبی قرار دارند و کارکنان سازمان آتش نشانی تهران می توانند با اطمینان خاطر از این فروشگاه ها خرید کنند.

وی گفت: کارکنان سازمان آتش نشانی تهران می توانند با در دست داشتن حکمت کارت علاوه بر تخفیفات فروشگاه های اتکا از 5 درصد تخفیف در خرید بهره مند شوند.

گفتنی است؛ در آینده ای نزدیک، کارت های اعتباری گردشگری نیز جهت بهره مندی کارکنان سازمان آتش نشانی تهران توزیع می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 خرداد 1401 بروزرسانی: 23 خرداد 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2377

به "رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید