سرلک و کریمی از تیم ملی خط خوردند! ، واکنش به غیبت غیرمنتظره دو ملی پوش

به گزارش تور روسیه ارزان، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد مصدومیت و غیبت 2 کشتی گیر توضیحاتی را بیان نمود.

سرلک و کریمی از تیم ملی خط خوردند! ، واکنش به غیبت غیرمنتظره دو ملی پوش

به گزارش خبرنگاران آنلاین، روز گذشته خبری مبنی بر مصدومیت علیرضا سرلک کشتی گیر وزن 57 کیلوگرم و علیرضا کریمی کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم در رسانه ها منتشر شد. با توجه به پیش رو بودن مسابقات بین المللی جام تختی این کشتی گیران فرصت حضور در این رقابت ها را از دست دادند.

مسابقات جام تختی مرحله چهارم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان محسوب می گردد و غیبت در این رقابت ها به منزله کنار رفتن کشتی گیران از چرخه انتخابی تیم ملی می گردد.

محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد کشورمان در این باره گفت: این 2 کشتی گیر درخواست خود را به فدراسیون کشتی باید بدهند تا آنالیز گردد. باتوجه به این که در تهران نیستم به صورت دقیق در جریان جزئیات درخواست و اتفاقات این 2 کشتی گیر نیستم. جام تختی مرحله چهارم انتخابی تیم ملی است و برای این که بتوانند به دوبنده تیم ملی برسند باید در این مسابقات کشتی بگیرند.

وی اضافه کرد: این که 2 روز مانده به مسابقات اعلام مصدومیت نموده اند برای من جای سوال دارد و باید همه موارد را آنالیز کنیم چرا که 2 روز مانده به مسابقات پدیرفتن چنین موضوعی کمی سخت است و باید آنالیز کنیم و بعد تصمیم نهایی را بگیریم.

با توجه به گفته های مدیر تیم های ملی کشتی آزاد باید منتظر ماند و دید فدراسیون چه تصمیمی برای این 2 کشتی گیر خواهد گرفت. علیرضا کریمی یکی از رقبای حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم بود که در این مسابقات حضور نخواهد داشت.

پیش از این محمدحسین محمدیان هم با توجه به شرکت نکردن در مسابقات انتخابی جام تختی از حضور در جام تختی از سوی کادر فنی و فدراسیون منع شده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2560

به "سرلک و کریمی از تیم ملی خط خوردند! ، واکنش به غیبت غیرمنتظره دو ملی پوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلک و کریمی از تیم ملی خط خوردند! ، واکنش به غیبت غیرمنتظره دو ملی پوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید