طرح تعطیلی پنجشنبه ها در دستورکار جلسه علنی مجلس قرار گرفت

به گزارش تور روسیه ارزان، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طرح تعطیلی پنجشنبه ها شامل همه مراکز اداری است و در آن هیچ اداره و سازمانی مستثنی نشده است.

طرح تعطیلی پنجشنبه ها در دستورکار جلسه علنی مجلس قرار گرفت

تور روسیه ارزان - علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه طرح تعطیلی مراکز اداری، آموزشی و قضایی سراسر کشور در روزهای پنجشنبه در کمیسیون های اصلی و فرعی تصویب شده و برای بررسی در جلسه تقدیم هیئت رئیسه شده است، گفت: هیئت رئیسه نیز طرح مذکور را در نوبت رسیدگی جلسه علنی قرار داده و و به زودی در دستورکار قرار می گیرد.

وی در توضیح هدف طراحان از مطرح کردن چنین طرحی، گفت: طرح مذکر برای ایجاد هماهنگی و وحدت رویه اداری سراسر کشور با استان تهران که در روزهای پنجشنبه تعطیل است تدوین شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس در تشریح مزایای طرح تعطیلی پنجشنبه ها، اضافه کرد: صرفه جویی در مصرف انرژی، افزایش راندمان کاری ادارات و دستگاه های اجرایی از جمله مزایای طرح است علاوه بر این با اجرایی شدن آن کارمندان در طول هفته زمان بیشتری در اختیار خواهند داشت تا در کنار خانواده خود باشند.

یوسف نژاد با بیان اینکه طرح مذکور شامل همه مراکز اداری است و در آن هیچ اداره و سازمانی مستثنی نشده است، اضافه کرد: این طرح باید در جلسه علنی مجلس از سوی نمایندگان تصویب و پس از آن به تایید شورای نگهبان برسد برای همین نمی توان زمانی را برای اجرایی شدن آن در نظر گرفت.

منبع: چمدان
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 871

به "طرح تعطیلی پنجشنبه ها در دستورکار جلسه علنی مجلس قرار گرفت" امتیاز دهید

8 کاربر به "طرح تعطیلی پنجشنبه ها در دستورکار جلسه علنی مجلس قرار گرفت" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تعطیلی پنجشنبه ها در دستورکار جلسه علنی مجلس قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید