بازسازی خانه تاریخی کلکته چی تبریز با احیای دیوارها و سقف آجری

به گزارش تور روسیه ارزان، شهردار منطقه هشت تبریز از تداوم عملیات مرمتی و استحکام بخشی خانه تاریخی کلکته چی مطابق نقشه ها و طرح اولیه این خانه اطلاع داد.

بازسازی خانه تاریخی کلکته چی تبریز با احیای دیوارها و سقف آجری

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

ایسنا: علی مدبر ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: با توجه به فرسودگی دیوارها و ستون ها، تخریب بخش وسیعی از خانه تاریخی کلکته چی و به منظور احیای دوباره این خانه تاریخی، شهرداری منطقه هشت عملیات استحکام بخشی و پایدار سازی این خانه تاریخی را مطابق طرح و نقشه سابق این خانه، شروع نموده و در فاز نخست این طرح دیوارها و سقف های تخریب شده خانه، احیا و بازسازی می گردد.

وی با اشاره به ارزشمند بودن این خانه تاریخی، اضافه کرد: چندین سال قبل با وجود محدودیت اقتصادی، منطقه تمام توان خود را برای تملک این خانه تاریخی به کار بسته و توانستیم مانع تخریب خانه کلکته چی شویم.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی یادآور شد: متاسفانه به دلیل عدم بازسازی و نگهداری مناسب، شرایط این خانه تاریخی در شرایط نامناسب بود که عملیات بازسازیی این خانه تاریخی را طی ماه های اخیر شروع کردیم و امیدواریم به زودی شاهد احیا و بازسازی خانه کلکته چی باشیم.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1797

به "بازسازی خانه تاریخی کلکته چی تبریز با احیای دیوارها و سقف آجری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه تاریخی کلکته چی تبریز با احیای دیوارها و سقف آجری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید