مشکل عمده شهرستان کمیجان در حوزه راهسازی است

به گزارش تور روسیه ارزان، سعید فائض پور عصر شنبه در جلسه شورای اداری کمیجان که با حضور استاندار مرکزی برگزار گردید، گفت: به دور از هر گونه جناح بازی و سیاست زدگی در جهت توسعه شهرستان کمیجان و میلاجرد و پیگیری مطالبات به حق مردم گام خواهیم برداشت.

مشکل عمده شهرستان کمیجان در حوزه راهسازی است

وی با برشمردن برنامه های خود در مسیر توسعه کمیجان اضافه کرد: صندلی و شأن فرمانداری در هر شهرستان باید با نگاه حاکمیتی باشد و حفظ شان فرمانداری و نیز پیگیری خواسته های به حق مردم منطقه و حوزه ماموریت از عمده برنامه های پیش رو است. فائض پور اعلام نمود: با توجه به تمام ظرفیت و پتانسیل هایی که کمیجان و میلاجرد دارند، تاکنون در توسعه این شهرستان از ظرفیت ها و پتانسیل ها آن طور که باید بهره برداری نشده است.

فرماندار جدید کمیجان توضیح داد: برای جذب گردشگر و بهره مندی از سرمایه گذاران برای توسعه عمران و آبادی و اقتصادی کمیجان احتیاج است برطرف مشکل راه ارتباطی در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد که تحقق این مهم حمایت مسئولان استانی را می طلبد. وی توضیح داد: با همکاری و مشارکت مردم و مشورت با روحانیت و فرهیختگان کمیجان، با تمام وجود برای توسعه و پیشرفت کمیجان که زمینه های خوب برای جذب سرمایه گذار و گردشگری دارد کوشش می کنم. فائض پور اعلام نمود: امیدوارم بتوانم آنطور که شایسته کمیجان و مردم فعال آن است، طی مدت ماموریت در کمیجان به عنوان فرماندار، کارنامه درخشان از خود باقی بگذارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 139

به "مشکل عمده شهرستان کمیجان در حوزه راهسازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل عمده شهرستان کمیجان در حوزه راهسازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید