اخبار سیاسی

اتمام مرمت بازار تاریخی جهرم تا خاتمه سال جاری

خبرنگاران/فارس معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه های بازآفرینی شهر جهرم گفت: مرمت بازار تاریخی این شهرستان تا انتها سال جاری به اتمام می رسد.

29 دی 1398

37 نفر نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان کرمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان و رئیس ستاد انتخابات استان کرمان شمار ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را تا انتها روز دوم ثبت نام 37 نفر گفت.

29 دی 1398

حضور بلومبرگ در انتخابات 2020 آمریکا

خبرنگاران، گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: مایکل بلومبرگ 77 ساله پیش از این سه دوره شهردار نیویورک، بزرگ ترین شهر آمریکا بوده است. نزدیکان او اعلام نموده اند که این میلیاردر نیویورکی بیش از پیش نسبت به توانایی کاندیداهای کنونی حزب دموکرات تردید دارد...

23 دی 1398

تلاش مطهری و امیرآبادی برای استیضاح وزرای کشور و نفت ، سرنوشت حجتی چه می شود؟

حوادث و اعتراضات بعد از سهمیه بندی بنزین و اختلاف نظرها در این زمینه به صحنه جدال نمایندگان مجلس و کابینه دولت تبدیل شده است.

20 دی 1398

عون: مطالبات مردم لبنان از خواسته های مالی به سیاسی رسیده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المنار، رئیس جمهور لبنان در سخنانی گفت که اعتراضات این کشور با مطالبات مالی به دلیل مالیات شروع شد و به مطالبات سیاسی رسیده است.

15 دی 1398

عربستان پاسخ مثبتی به کوشش های ایران نداده است

ایسنا نوشت: عراقچی با بیان اینکه تمام کشورهای منطقه درحال آنالیز طرح ابتکار صلح هرمز هستند اضافه نمود که ایران و عربستان دو بازیگر مهم در تمام مسائل هستند و باید به وسیله گفت وگو مسائل شان را حل نمایند.

13 دی 1398

هفتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه های کشور فردا، 21 آبان ماه برگزار می شود

هفتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور فردا، 21 آبان ماه در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار می شود.

13 دی 1398

آخرین معادله درمورد معاون خبرساز وزیر، حرف سلطانی فر حرف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی و موضوعات مرتبط با حضور او در انتخابات فدراسیون والیبال در روزهای گذشته از کلیدی ترین واژه ها و داستان های مرتبط با وزارت ورزش بود که ابهامات و سوالات زیادی پیرامون این وزارتخانه و عملکرد مسئولانش در قبال قوانینی...

12 دی 1398

شیخ رشید: تنهاشدن فضل الرحمان نتیجه تدابیر دولت بود

وزیر راه آهن پاکستان ضمن اشاره به تنهاشدن فضل الرحمان در اعتصاب خود گفت: جدایی حزب نواز و حزب مردم نتیجه اقدامات دولت بود.

11 دی 1398

جدول ، چه کسانی از پرداخت عوارض خروج از کشور معافند؟ ، این 8 گروه برای سفر خارجی نباید عوارض خروج بدهند

دولت طبق قانون از هر مسافری که با گذرنامه جمهوری اسلامی ایران از کشور خارج می گردد، عوارض خروج دریافت می نماید اما بعضی شهروندان از این قانون معاف شده اند.

8 دی 1398

استقبال ایران از ورود ادبیات مخالفت با تحریم ها و اقدامات زورمداران و یکجانبه به یونیدو

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین و رئیس هیئت اعزامی به هجدهمین کنفرانس عمومی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد که در ابوظبی برگزار گشت، با اعلام انتخاب جمهوری اسلامی ایران به عنوان معاون رئیس کنفرانس از گروه آسیا در شروع این اجلاس...

8 دی 1398

سفارت عربستان سعودی به عدن باز می شود

سفیر عربستان سعودی در یمن اطلاع داد که سفارت این کشور به عدن در جنوب یمن باز می شود.

5 دی 1398

حذف دلار در مبادلات چین و روسیه

خبرنگاران: مقامات ارزی روسیه اعلام کردند از روز 17 مارس امسال توافقنامه استفاده از روبل و ین را در مبادلات تجاری روسیه و چین اجرایی خواهند کرد.

5 دی 1398

هیئت مالی استان قزوین به ایتالیا سفر می نماید

استاندار قزوین گفت: مجموعه مالی استان قزوین آمادگی سفر کاری به ایتالیا را دارد تا بتواند از نزدیک با ظرفیت های ایتالیا آشنا شده و توانمندی های صنعتی ایتالیا را درک کند.

5 دی 1398

اهمیت مذاکرات هسته ای با ایران برای چین

خبرنگاران: سفیر چین در ایران با اشاره به اهمیت مذاکرات هسته ای با ایران برای چین تاکید نمود که روابط پکن-تهران همه جانبه است.

2 دی 1398

وضعیت ورزش جیرفت و عنبرآباد مطلوب نیست

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم زحماتی که کشیده شده، وضعیت ورزش در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد مطلوب نیست.

30 آذر 1398

تشکیل سازمان های بازاریابی و صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

خبرنگاران/کرمانمعاون اقتصادی وزیر امور خارجه اقدامات صورت گرفته در شهرستان سیرجان را در سطح بالایی ارزیابی کرد و گفت: معتقدم که شهرستان سیرجان می تواند به خوبی کالاهای خود را در بازارهای دنیای عرضه کند و امیدواریم سازمان های بازاریابی و صادراتی در...

28 آذر 1398

فرودگاه های اصلی فیلیپین

فرودگاه های اصلی فیلیپین راه رسیدن به جزایر زیبا و جنگل های استوایی کشور جمهوری فیلیپین را آسان می کند. بخاطر بزرگداشت رزمنده اکوئینو، نام فرودگاه مانیل به نینوی اکوئینو از فرودگاه های اصلی ویتنام تغییر یافت. قرعه چرخش گردونه گردشگری این بار شما را...

27 آذر 1398

واکنش حکیم به اقدام مجلس عراق

ایرنا نوشت: رهبر جریان حکمت ملی عراق با صدور پیامی حمایت خود را از بسته اصلاحی که در چارچوب پاسخگویی به مطالبات تظاهرات کنندگان مسالمت جو توسط مجلس این کشور طی دیروز و امروز سه شنبه به تصویب رسیده است، اظهار داشت.

27 آذر 1398

کارشکنی در اصلاح قانون خدمات کشوری؛ پرداخت حقوق نجومی ادامه دارد

رئیس کمیسیون مشترک لایحه اصلاح قانون خدمات کشوری با انتقاد از درخواست رئیس جمهور برای استرداد این لایحه گفت: اصلاحات این لایحه موجب ایجاد شفافیت در پرداخت ها می شد که به مذاق دولت خوش نیامد.

25 آذر 1398
تعداد: (213)