مقاله: تئوتیئواکان در مکزیک (Teotihuacan)

به گزارش تور روسیه ارزان، بخش Calzada de los Muertos معروف است، یک خیابان با بنای تاریخی که با کاخ های نخبگان Teotihuacán همراه است. در جنوب آن La Ciudadela قرار دارد که گمان می رود محل اقامت فرمانروای شهر بوده است و بین دیوارهای ارگ Templo de Quetzalcóatl محصور شده است و نقش های برجسته مار کاملا مشهود است.

مقاله: تئوتیئواکان در مکزیک (Teotihuacan)

اجازه ندهید دستفروشان شما را دوره کننده. یک کلاه، بطری آب و کفش های پیاده روی به همراه داشته باشید.

با رفتن به سمت شمال، سومین هرم بزرگ جهان را پشت سر می گذارید: Pirámide del Sol، 70 متر (230 فوت)، با 248 پله. خیابان به Pirámide de la Luna ختم می شود و در کنار آن 12 معبد Plaza de la Luna قرار دارد. در نزدیکی آن Palacio de Quetzalpapálotl (کاخ Quetzal Butterfly)، Palacio de los Jaguares (کاخ Jaguar) و Templo de los Caracoles Emplumados (معبد Plumed Conch Shells) واقع شده است. معروف ترین نقاشی دیواری Teotihuacán، به نام Paradise of Tláloc ، در Palacio de Tepantitla، در شمال شرقی Pirámide del Sol است. یک موزه هم در این محل وجود دارد.

این منطقه باستانی خارق العاده در مکزیک واقع شده است. Teotihuacán بزرگترین اهرام خورشید و ماه را داراست وبزرگترین شهر باستانی مکزیک است و پایتخت بزرگترین امپراتوری پیش از اسپانیا بود. گذراندن یک روز در این جا میتواند فوق العاده باشد!

منبع مقاله: تئوتیئواکان در مکزیک (Teotihuacan)

انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2181

به "مقاله: تئوتیئواکان در مکزیک (Teotihuacan)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تئوتیئواکان در مکزیک (Teotihuacan)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید