ملی پوشان وزنه بردار کشورمان چه گفتند؟

به گزارش تور روسیه ارزان، اعضای تیم ملی وزنه برداری کشورمان در آستانه مسابقات جهانی تایلند مطالبی را بیان کردند.

ملی پوشان وزنه بردار کشورمان چه گفتند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی تور روسیه ارزان، محمد زارعی ملی پوش دسته 89 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: حدود 4 ماه است در اردو حضور دارم. میزان آمادگی ام خوب است و رکوردهای خوبی هم از خود به ثبت رسانده ام. باتوجه به رکوردها من و میری بالاتر از رکوردهای ثبت شده زدیم ولی مسابقه غیرقابل پیش بینی است و نمی شود گفت حتما همان رکوردها را در مسابقات جهانی می زنیم. تا حالا که همه چیز خوب وده و اگر رکوردهای خودمان را بزنیم حتما روی سکو قرار خواهیم گرفت.

علی میری ملی پوش دسته 89 کیلوگرم کشورمان نیز اضافه کرد: تمرینات پرفشاری از پشت سر گذاشتیم و آمادگی خوبی داریم. رقبا به دنبال بهترین نتیجه هستند و ما هم به دنبال بهترین رکورد. رکوردهایم را در تایلند بزنم حتما روی سکو هستم. به دنبال سکوی اولی و دومی در مسابقات جهانی هستم.

علی هاشمی، ملی پوش دسته 109 کیلوگرم کشورمان شرح داد: همه بچه ها با آمادگی نسبی به دنبال سکوی جهانی هستیم. دسته 109 کیلوگرم یکی از شلوغ ترین دسته هاست. امید دارم یکی از سکوهای جهانی را بگیرم شاید کمرنگ تر از سال های قبل اما تلاش می کنم برای مدال. یک مقدار دیر به رکوردهایم رسیدم. باید 4 هفته قبل به این رکوردها می رسیدم تا در ادامه تمرینات تکرارش کنم و برای تکرارشان زمان ندارم. تجربه چند سال حضور در جهانی را دارم و امیدوار هستم که بتوانم نتیجه مطلوبی را بگیرم.

حافظ قشقایی ملی پوش دسته 55 کیلوگرم کشورمان گفت: برای اولین بار است که در مسابقات جهانی حضور دارم. امیدوارم بعد 40 سال ایران را در این دسته صاحب مدال کنم. من در تمرینات 120 کیلو یک ضرب و 150 کیلوگرم دو ضرب را زدم که اگر در جهانی تکرار کنم به مدال می رسم. البته یک حریف سخت از کره شمالی دارم اما امید زیادی برای سکو دارم.

ایوب موسوی ملی پوش دسته 96 کیلوگرم کشورمان اضافه کرد: تمرینات خوبی داشتیم. امیدوارم نتیجه زحمات مان را بگیریم. نسبت به آسیایی چین شرایط بهتری دارم و امیدوارم. به لحاظ بدنی نسبت به مسابقه قبلی بهترم. وزنم المپیکی است و کار سختی برای کسب مدال دارم.

علی داوودی، ملی پوش دسته فوق سنگین کشورمان نیز در مورد شرایط خود گفت: امسال برای دومین بار است در مسابقات جهانی در رده بزرگسالان شرکت می کنم. آمادگی خوبی دارم و امیدوارم مزد زحماتم را بگیرم امسال سال مهمی برای من خواهد بود چون سال قبل از المپیک است.

وی ادامه داد: پارسال آمادگی خوبی داشتم اما نشد مدال بگیرم اما امسال رکوردهایم خوب بوده و وزنه هایم در سال های اخیر همیشه مدال داشته است.

داوودی در مورد رسیدن به رکورد 450 کیلوگرم گفت: تا الان به رکورد 446 رسیدم ولی فکر می کنم بعد از جهانی جدی تر تمرین کنم رکورد 450 کیلوگرم را رد کنم.

رضا دهدار ملی پوش دسته 109 کیلوگرم کشورمان نیز شرح داد: برای اولین بار در دسته 109کیلوگرم مسابقات شرکت کردم. از کادرفنی و علی مرادی تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم جواب زحمات آنها را بدهم.

رضا بیرالوند، ملی پوش دسته 102 کیلوگرم کشورمان نیز گفت: باید تلاش کرد تا بهترین نتیجه را گرفت. از کادرفنی و فدراسیون تشکر می کنم.

محسن دادرس، ملی پوش دسته فوق سنگین ما نیز تاکید کرد: تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و از همه تشکر می کنم که من را حمایت کردند تا اعزام شوم. به دنبال ثبت بهترین رکوردها هستم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1107

به "ملی پوشان وزنه بردار کشورمان چه گفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان وزنه بردار کشورمان چه گفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید