تور روسیه: موفقیت روسیه در عرصه صنعت ساخت بالگرد

به گزارش تور روسیه ارزان، شرکت هولدنیگ بالگردهای روسیه که از جمله شرکت های پیشرو در صنعت بالگردسازی در دنیا بوده و سالانه قادر به فراوری 360 فروند بالگرد است و در امسال حدود 185 بالگرد نظامی و غیرنظامی به سفارش دهندگان خارجی تحویل داده است.

تور روسیه: موفقیت روسیه در عرصه صنعت ساخت بالگرد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، آندری بوگینسکی مدیرکل شرکت هولدینگ بالگردهای روسیه در گفت وگو با این خبرگزاری اظهار داشت که طرف روسی در سال 2021 حدود 100 بالگرد نظامی و 85 بالگرد غیرنظامی به سفارش دهندگان خارجی تحویل داده است.

وی شرح داد: ما تمامی برنامه ریزی های خود در امسال را تحقق داده ایم. ما تا به امروز حدود 180 الی 185 بالگرد فراوری شده طبق سفارشات دریافتی در چارچوب توافقات امضاء شده را به مشتریان خارجی تحویل داده ایم که حدود 100 فروند از این بالگردها نظامی و بقیه غیرنظامی هستند.

بوگینسکی یادآور شد که در زمینه بالگردهای غیرنظامی بازار داخلی روسیه رجحان دارد و در این زمینه، 33 فروند بالگرد به سرویس ملی آمبولانس هوایی روسیه تحویل داده شده و بیش از 50 فروند بالگرد نیز برای شرکت لیزینگ حمل و نقل دولتی فراوری شده است. در عین حال انتظار می رود که در مورد شرکت در مناقصه مربوط به خرید بالگرد برای شرکت حفاظت هوایی روسیه نیز تصمیم گیری گردد.

به گفته این مقام روس، از لحاظ فناوری های نظامی نیز اندازه صادرات و سفارت دولتی به نسبت 60 به 40 است. وی اضافه کرد: این شرکت قادر به فراوری 360 بالگرد در سال است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در اوایل ماه نوامبر در ملاقات با آندری بوگینسکی گفته بود که این کشور همیشه به صنایع بالگرد سازی خود افتخار نموده است. مدیرکل شرکت هولدینگ بالگردهای روسی نیز در این نشست پوتین را از امضای قرارداد جدیدی با جمهوری خلق چین آگاه نموده بود که بر اساس آن قرار است بالگردهای سنگین برای نیازهای ارتش چین فراوری گردد. به گفته وی، این قراردادی درازمدت و برای 13 سال است.

شرکت هولدینگ بالگردهای روسی، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت بالگرد سازی در دنیا و تنها فراوری کننده این ماشین پرنده در روسیه است. این شرکت در چارچوب شرکت دولتی راس تک فعالیت دارد و در سال 2007 بعنوان یک شرکت هولدنیگ کار خود را شروع نموده، ولی در مجموع بیش از 70 سال است که فعالیت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2229

به "تور روسیه: موفقیت روسیه در عرصه صنعت ساخت بالگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: موفقیت روسیه در عرصه صنعت ساخت بالگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید