نئوبانک هوشمند فردا در دسترس قرار گرفت

به گزارش تور روسیه ارزان، نسخه اولیه نئوبانک فردا (نئوبانک مشترک بانک ایران زمین و هلدینگ های وب) از سه شنبه 27 اردیبهشت در اختیار کاربران قرار گرفت.

نئوبانک هوشمند فردا در دسترس قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، نوید رجائی پور مدیرعامل نئوبانک هوشمند فردا با اعلام این خبر گفت: پس از مراحل تست و دریافت نقاط ضعف و قوت، نسخه اصلی آن بارگذاری می شود.

جائی پور در نشستی خبری روز گذشته اضافه کرد: با حمایت بانک ایران زمین و بازوی فناوری این بانک یعنی شرکت آرمان وفاداری آریا (آوا) و هلدینگ های وب توانستیم وارد حوزه نئوبانک ها شویم و در واقع ما تنها نئوبانکی هستیم که در درون بانک شکل نگرفته و از درون صنعت فعالیت خود را آغاز می کند.

مدیر عامل نئوبانک هوشمند فردا در این نشست گفت: ما در شرکت های وب سال ها در تلاش بودیم که به عنوان یکی از بزرگ ترین اپراتور های کشور خدماتی را به مشترکین خود ارائه دهیم که محور این خدمات امور بانکی بود و در تلاش بودیم که بتوانیم خود را با یکی از بانک های فعال در حوزه فناوری اطلاعات هماهنگ و از آن ها سرویس دریافت کنیم که در نهایت توانستیم با کمک بانک ایران زمین این کار را به خاتمه برسانیم.

وی اضافه کرد: از این که بانک ایران زمین توانسته به صورت آهسته و پیوسته جهت خود را به خاتمه برساند، شگفت زده شدیم. سیستم ها و سامانه های این بانک همه نیاز ما را پوشش می دهند. همچنین وجه دیگر موضوع این بود که اغلب شرکت های بانکی با بزرگ تر شدن، کند می شوند که این تجربه را در شرکت آرمان وفاداری آریا (آوا) که به عنوان بازوی دیجیتال بانک ایران زمین کار می کند شاهدش نبودیم و سرعت خوبی در این زمینه داشتند و ثمره آن فعالیت ها و ارتباطات منجر به تاسیس شرکتی به نام آوای فناوری و نوآوری هوشمند فردا و ایجاد نئوبانکی با مشارکت بانک ایران زمین و شرکت های وب شد.

نسخه اولیه نئوبانک فردا از سه شنبه 27 اردیبهشت در دست کاربران قرار گرفت و این بانک می خواهد به کمک زیرساخت های های وب بتواند توسعه خود را نه فقط در تهران بلکه تمام شهر ها و روستا های کشور توسعه دهد.

نشانی سایت بانک فردا:

https://fardabank.com/

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2396

به "نئوبانک هوشمند فردا در دسترس قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نئوبانک هوشمند فردا در دسترس قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید