همیلتون: اول شدن در پیست روسیه، خواست من نبود ، بوتاس: تصمیم مدیران مرسدس را درک می کنم

به گزارش تور روسیه ارزان، راننده انگلیسی تیم مرسدس گفت: من به والتری اطمینان دادم که اول شدن در پیست سوچی روسیه خواست من نبوده است.

همیلتون: اول شدن در پیست روسیه، خواست من نبود ، بوتاس: تصمیم مدیران مرسدس را درک می کنم

به گزارش خبرنگاران، لوئیس همیلتون راننده انگلیسی تیم مرسدس، روز گذشته با صلاحدید مسئولان تیم از والتری بوتاس، هم تیمی خود سبقت گرفت و فاتح گرندپری روسیه در فصل جاری مسابقات فرمول یک شد.

این تصمیم ناگهانی تیم مرسدس باعث شد تا همیلتون صندلی خود را با اختلاف 50 امتیاز در صدر جدول رانندگان نسبت به سباستین فتل، راننده آلمانی تیم فراری، تثبیت کند.

همیلتون اما بعد از مسابقه بلافاصله به سراغ هم تیمی خود رفت را تا او را متقاعد کند که این تصمیمم ناگهانی بوده و به هیچ وجه از طرف او مطرح نشده است.

لوئیس همیلتون در این مورد گفت: اول شدن من و سبقت دریافت از والتری، بدون شک، تصمیم مدیران تیم بود و من اصلاً چنین چیزی را نخواسته بودم. من به والتری اطمینان دادم که اول شدن در پیست سوچی روسیه، خواست من نبوده است.

وی ادامه داد: مدیران تیم با بیسیم به من اطلاع دادند که والتری به من راه می دهد تا از او سبقت بگیرم. این خواسته من نبود. من فقط گفتم به والتری بگویید که سریع تر براند چون سباستین فتل به من بسیار نزدیک است. عبور از والتری در پیچ 13 حس خوبی نداشت و من اصلاً نمی دانستم که نقشه چیست.

همیلتون توضیح داد: من منتظر دستور بعدی بودم ولی متوجه شدم که سبقت دریافت از بوتاس به این خاطر بوده که باید به عنوان نفر نخست به خط خاتمه برسم.

والتری بوتاس، راننده دوم تیم مرسدس نیز گفت: من تصمیم مدیران تیم را درک می کنم هر چند که قبول کردن آن برای من بسیار دشوار بود. هرگز فکر نمی کردم که باید مکان نخست خود را به دیگری بدهم ولی در هر حال، لوئیس برای عنوان قهرمانی کوشش می نماید ولی من در کورس قهرمانی نیستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 260

به "همیلتون: اول شدن در پیست روسیه، خواست من نبود ، بوتاس: تصمیم مدیران مرسدس را درک می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همیلتون: اول شدن در پیست روسیه، خواست من نبود ، بوتاس: تصمیم مدیران مرسدس را درک می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید