وکلای پرتغالی از رای استوکس شوکه اند، شکایت از دلچات در سوئیس

به گزارش تور روسیه ارزان، بهداد بیات در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص مسائل بازگشت بازیکنان خارجی تراکتور تبریز به ایران گفت: قبل از اینکه درباره آنها صحبت کنم بهتر است راجع به میملا بازیکن پرویی تیم و مربی دروازبان های رومانیایی خودمان صحبت کنم که به دلیل مسائل پرواز به کشورهای خود در همین چند ماه قرنطینه مجبور شدند در تبریز بمانند.

وکلای پرتغالی از رای استوکس شوکه اند، شکایت از دلچات در سوئیس

کننده مالک باشگاه تراکتور در امور بازیکنان خارجی اضافه کرد: همین مسائل که برای رفتن آنها به خارج از ایران داشتیم را برای بازیکنان خارجی خودمان نظیر حمزاوی برای بازگشت از الجزایر و بازیکن برزیلی خودمان هم داریم. اصلاً پروازی وجود ندارد که آنها به ایران بازگردند. الجزایر اجازه خروج نمی دهد. برزیل هم که به بحران رسیده و بازیکن تیم ما نمی تواند از ایالت خود خارج شود.

وی با تأیید صحبت های جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان مبنی بر ضرر کردن تیم هایی که هنوز بازیکن خارجی خود را در اختیار ندارند تاکید کرد: تمام صحبت های ایشان صحیح بود. برای بازیکن خارجی، ارز خرج شده است. خصوصی و دولتی هم ندارد. پول این مملکت برایشان خرج شده و باید مسئولانی که چنین تصمیمی برای برگزاری بازی ها گرفته اند پاسخگو باشند. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید تبعات تصمیم خود را هم بپذیرد. چرا شانه خالی می کنند و قبول ندارند که اشتباه می کنند.

بیات درباره عدم بازگشت اشکان دژاگه به ایران نیز یادآور شد: او نیز مشکل پرواز دارد. اشکان با آقای زنوزی ارتباط داشته و من از همین طریق متوجه شدم که مشکل بازگشت به ایران را با توجه به نبود پرواز دارد. واقعاً چطور انتظار دارند بدون بازیکنان تاثیرگذارمان وارد مسابقات شویم. قطعاً سازمان لیگ باید پاسخمان را بدهد.

وی درباره فرایند لایحه دفاعی ارائه شده از سوی این باشگاه به دادگاه عالی ورزش بابت آنتونی استوکس تاکید کرد: وقتی به وکلای پرتغالی جدید خودمان نشان دادیم که چگونه در این پفراینده و در فیفا محکوم شدیم شوکه شدند. آنها مانده اند چطور لودویک دلچات وکیل سابق باشگاه تراکتور حاضر به ارائه مستندات درباره استوکس نشده است تا محکومیتی این چنین نصیبمان شود.

وی راجع به دلچات شرح داد: از او در دادگاه داخلی سوئیس شکایت کردیم. باید پاسخگو باشد. نمی خواهم فعلاً اسمی جز اشتباه روی عملکرد او بگذارم اما باید همه چیز شفاف شود.

بیات راجع به رسیدگی به پفراینده لی اروین شرح داد: در حال آماده کردن لایحه دفاعی این بازیکن برای ارائه به دادگاه CAS هستیم. معتقدیم در این پفراینده نیز می توانیم از حقوق خودمان دفاع کنیم.

کننده مالک باشگاه تراکتور تبریز راجع به محکومیت 820 هزار دلاری این باشگاه در پفراینده مربوط به شکایت کوین کنستانت شرح داد: باید بپذیریم مقصر هستیم. در این پفراینده دچار اشتباه شدیم و فیفا یکی از موارد مربوط به قرارداد با کنستانت را که به امضا با ایجنت رسیده بود قبول نکرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1354

به "وکلای پرتغالی از رای استوکس شوکه اند، شکایت از دلچات در سوئیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکلای پرتغالی از رای استوکس شوکه اند، شکایت از دلچات در سوئیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید