پیشنهاد استاندار تهران برای جلوگیری از سرقت؛ دوربین نصب کنید

به گزارش تور روسیه ارزان، استاندار تهران گفت: تجهیز پاساژها، مراکز تجاری و بنگاه های مالی به امکانات پایش تصویری و دوربین باید در قواعد شهرسازی به عنوان الزام مد نظر قرار گیرد.

پیشنهاد استاندار تهران برای جلوگیری از سرقت؛ دوربین نصب کنید

به گزارش خبرنگاران، محسن منصوری در جلسه کمیسیون مقابله با سرقت با اشاره به اینکه امنیت تهران، امنیت کشور است، اضافه نمود: با فعالیت های سخت افزاری، توسعه ساختار و نیروی انسانی امکان حل مشکل وجود ندارد و جنس برخورد با سرقت باید نرم افزاری و از نوع پایش تصویری و غیره باشد.

استاندار تهران عنوان نمود: اگر بپذیریم که بخشی از سرقت ها به ویژه سرقت های خرد به وسیله معتادین متجاهر صورت می گیرد در بعضی از موضوعات، ظاهر مسئله متفاوت با سرقت است، اما برون داد آن اهمیت دارد که تاکید بر جمع آوری معتادین متجاهر در این زمینه قرار می گیرد که به فرمانداران و شهرداران تاکید شده که مسئله معتادین متجاهر به طور کامل حل گردد.

منصوری گفت: پیش بینی می گردد 25 هزار معتاد متجاهر در استان تهران داشته باشیم که اکنون 20 هزار ظرفیت نگهداری ایجاد شده و 17 هزار نفر نیز در مراکز نگهداری می شوند، ضمن اینکه کمتر از سه ماه دیگر 6 هزار ظرفیت نو ایجاد می گردد و شهرستان ها نیز به میزان ظرفیت خود پیگیر موضوع هستند.

او با اشاره به لزوم مسئول سازی در زمینه مقابله با سرقت ادامه داد: مبارزه و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و لزوم اختصاص پارکینگ در کمیسیون ماده 100 باید مورد توجه قرار گیرد و در مسئله پایش تصویری باید تسلط ایجاد کنیم تا مجرم نگران باشد و اجازه تخلف نداشته باشد.

استاندار تهران اعلام کرد: تجهیز پاساژها، مراکز تجاری و بنگاه های مالی به امکانات پایش تصویری و دوربین باید در قواعد شهرسازی به عنوان الزام مد نظر قرار گیرد.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، منصوری توضیح داد: برخورد جدی با سرقت و تشکیل پرونده ویژه برای آن لازم است، بعلاوه شهرداران و فرمانداران در تامین زیرساخت های حوزه امنیتی بایستی از ظرفیت خیرین استفاده نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2434

به "پیشنهاد استاندار تهران برای جلوگیری از سرقت؛ دوربین نصب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد استاندار تهران برای جلوگیری از سرقت؛ دوربین نصب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید