کریستیانو رونالدو اگر شغل دیگری داشت!، عکس

به گزارش تور روسیه ارزان، گجت نیوز نوشت: به نظر شما اگر کریس رونالدو سمت فوتبال نمی رفت، چه شغلی را انتخاب می کرد؟ اجازه دهید تا کریستیانو رونالدو در مشاغل دیگر را از دید هوش مصنوعی ببینیم!

کریستیانو رونالدو اگر شغل دیگری داشت!، عکس

ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر تا چند روز دیگر راهی کشور ما می گردد تا در قالب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به رویارویی با تیم پرسپولیس برود. اما اجازه دهید تا به 30 سال قبل برگردیم و کمی تاریخ را دستکاری کنیم تا مسیر زندگی کریستیانو رونالدو از فوتبال جدا گردد. به نظر شما چه کاری شایسته او خواهد بود؟ هوش مصنوعی به این سوال جواب می دهد!

شغل های دیگر کریستیانو رونالدو از نظر هوش مصنوعی

نانوا

مکانیکی کریستیانو رونالدو

آرایشگر

قصاب

نجار

عمو سبزی فروش

آشپز هتل

استاد شیمی در دانشگاه

دکتر بیمارستان

گل فروش

معلم ورزش در روز بعد از عید

گارسون

در خاتمه کار بد نیست اشاره کنیم که این تصاویر به وسیله هوش مصنوعی Lexia ساخته شده اند. همین الان شما هم دست به کار شوید و چنین تصاویری را برای نیمار بسازید، آن ها را در اینستاگرام خود قرار دهید و سپس نیمار را هم تگ کنید؛ شاید نیمار آن ها را دید و شما هم کلی فالوور گرفتید! بعلاوه اگر به ساخت تصاویر با هوش مصنوعی میدجورنی علاقه دارید اما چیزی به فکر شما نمی رسد، پیشنهاد می کنیم که تصاویر مرد کامل و مسابقه بتن خوری افراد مشهور را از دست ندهید.

هوش های مصنوعی تصویر ساز مانند DALL-E 2 و Midjourney ناگهان در خصوص توجه بسیاری قرار گرفتند. به نظر می رسد که تعداد بیشتری از این ابزار در حال ظهوراند، اما همواره در دسترس عموم نیستند. در این مطلب تصویرسازهایی ذکر شده است که می توانید همین الان از آن ها بهره ببرید.

هوش های مصنوعی تصویرساز، عکس هایی که مد نظر شما هستند را ایجاد می نمایند. تنها کافی است برای آن ها بنویسید که چه در فکر دارید، مثلا تصویر یک گلدان با دو گل رز در کنار یک پنجره در هنگام غروب با نوشتن این عبارت به انگلیسی، هوش مصنوعی و عبارت شما را تحلیل نموده و بر اساس متنی که شما نوشتید، یک تصویر تازه که مانند آن را در هیچ جا ندیدید ساخته می گردد.

البته هوش مصنوعی تصویرساز به شکلی ساخته شده که برای هر عبارت چندین تصویر می سازد تا شما میان تصاویر نهایی، حق انتخاب داشته باشید.

هوش مصنوعی تصویرساز از دل فناوری هایی تبدیل عکس چاپی به یک تصویر متحرک و بازسازی تصاویر قدیمی ساخته شده و درواقع با افزایش قدرت و توانایی هوش مصنوعی در ایجاد و درک تصویر، حالا شاهد آن هستیم که هوش های مصنوعی مختلف به خوبی حرف انسان را می فهمند و تصاویر تازه خلق می نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 شهریور 1402 بروزرسانی: 27 شهریور 1402 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2605

به "کریستیانو رونالدو اگر شغل دیگری داشت!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیانو رونالدو اگر شغل دیگری داشت!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید