کشتی جام تختی ، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی 5 وزن دوم معین شدند

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی پنج وزن دوم چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی معین شدند.

کشتی جام تختی ، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی 5 وزن دوم معین شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن دوم این رقابت ها از صبح امروز (پنجشنبه) در شهر کرمانشاه برگزار گردید که در انتها مسابقات صبح نفرات زیر به ملاقات نیمه نهایی راه یافتند:

61 کیلوگرم:

حسن عبادی - میرعلی باوفا سادات

علی حاج آقانیا - نورگان الکساندروف (روسیه)

70 کیلوگرم:

محمدرضا سرگو - امیرحسین حسینی

آرمان آندراسیان (ارمنستان) - گئورگ مخیان (ارمنستان)

74 کیلوگرم:

محمد نخودی - مصطفی حسین خانی

جمال خدابنده لو - محمدصادق فیروزپور

86 کیلوگرم:

جلال زمان - حمیدرضا علی بخشی

احمد بذری - مهر مارکوسیان (ارمنستان)

92 کیلوگرم:

حسین شهبازی - عزت اله اکبری

محمدجواد ابراهیمی - ارشک محبی

نتایج مسابقات برگزار گردیده به توضیح زیر است:

61 کیلوگرم:

مقدماتی:

رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 9 - محمد ملکی 4

یکچهارم نهایی:

میرعلی باوفا سادات، برنده 13 - رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) صفر

علی حاج آقانیا، برنده - هئورهی خاسای (اوکراین)، حاضر نشد

نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده - داریوش حضرت قلی زاده، حاضر نشد

حسن عبادی، برنده 4 - محمد رمضان پور 3

70 کیلوگرم:

مقدماتی:

محمدرضا سرگو، برنده 8 - علی آقایی صفر

امیرحسین حسینی، برنده 4 - امیررضا اکبرزاده یک

مهدی یگانه جعفری، برنده 11 - یوسف کامرانی یک

یک چهارم نهایی:

امیرحسین حسینی، 10 (ضربه فنی) - مهدی یگانه جفری صفر

محمدرضا سرگو، برنده 4 - رضا مقتدر 2

گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده - سبحان کمک (حاضر نشد)

آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده 4 - محمد زمانی 4

74 کیلوگرم:

مقدماتی:

رضا افضلی، برنده 6 - حامد رشیدی صفر

محمد نخودی، برنده - بوریس ماکویف (اسلواکی) (حاضر نشد)

واروژان کاجوریان (برنده)، برنده - حمید الهیان (حاضر نشد)

مصطفی حسین خانی، برنده 8 - سعید داداشپور صفر

یک چهارم نهایی:

مصطفی حسین خانی، برنده 10 - واروژان کاجوریان (ارمنستان) 2

محمد نخودی، برنده 4 - رضا افضلی 2

جمال خدابنده لو، برنده 5 - هرایار علی خانیان (ارمنستان) 3

محمدصادق فیروزپور، برنده 3 - خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) یک

86 کیلوگرم:

مقدماتی:

جلال زمان، برنده 10 - مرصاد مرغزاری یک

هوانس مخیتاریان (ارمنستان)، برنده 4 (ضربه فنی) - محمدجواد پرنوری

گریگور گریگوریان (ارمنستان)، برنده - زین العابدین علی مرادی، حاضر نشد

حمیدرضا علی بخشی، برنده 9 - مهدی حاجیلوییان 2

یک چهارم نهایی:

حمیدرضا علی بخشی، برنده 10 - گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8

جلال زمان، برنده 11 - هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 3

احمد بذری، برنده 10 - محمد مرادی صفر

مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده - اکبر سبحانی، حاضر نشد

92 کیلوگرم:

مقدماتی:

محمدحسین میرباغبان، برنده 10 - مارزپت گالستیان (ارمنستان) 3

حسین شهبازی، برنده 3 - هوشنگ کاظمی صفر

عزت اله اکبری، برنده 10 - محمدحسین فیروزپور صفر

یک چهارم نهایی:

حسین شهبازی، برنده 3 - محمدحسین میرباغبان 2

عزت اله اکبری، برنده 6 - سینا غلامی 4

محمدجواد ابراهیمی، برنده 8 - حسین جلالی نژاد 2

ارشک محبی، برنده 7 - محمد علی تبار صفر

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 9 اسفند 1398 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1068

به "کشتی جام تختی ، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی 5 وزن دوم معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی جام تختی ، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی 5 وزن دوم معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید