یارانه نان به گلستان رسید

به گزارش تور روسیه ارزان، به گزارش خبرنگاران، جزئیات اجرای طرح یارانه نان در گلستان چیست؟

یارانه نان به گلستان رسید

به نقل از تسینم، علی محمد زنگانه گفت: در مدت دو هفته در همه نانوایی های استان دستگاه کارت خوان نصب خواهد شد تا نظارت بیشتری بر نحوه توزیع ارائه نان صورت گیرد.

وی اضافه نمود: در همین بازه زمانی هوشمندسازی حمل آرد نیز صورت می گیرد. باید با همکاری فرمانداری ها و قرارگاه 17 ربیع نظارت ها افزایش یابد.

استاندار گلستان تاکید نمود: مجوز نانوایانی که تخلفات متعددی را مرتکب می شوند لغو خواهد شد و کوشش می کنیم این چرخه معیوب را اصلاح کنیم تا بدین وسیله تنبیهات به عنوان عاملی بازدارنده تبدیل شوند.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان هم در این جلسه گفت: با هدف مردمی سازی یارانه ها نصب کارت خوان های نو را در نانوایی های سه شهرستان آزادشهر ،علی آباد کتول و گرگان شروع نموده ایم و قرار است تا خاتمه خرداد تمام نانوایی استان به این دستگاه ها مجهز شوند.

افشار اضافه نمود: در حال حاضر هزار دستگاه کارت خوان تهیه شده که در حال نصب است. نصب این دستگاه ها رایگان بوده و هزینه ای برای نانوایی ها ندارد و اجباری است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان اضافه نمود: مردم می توانند با تمام کارت های بانکی بدون محدودیت از نانوایی ها خرید نمایند.

وی درباره قیمت نان گفت : قیمت نان افزایش نخواهد یافت و عرضه نان و سهمیه آرد نانوایی ها مانند قبل خواهد بود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2404

به "یارانه نان به گلستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه نان به گلستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید