6 نکته مهم در خصوص شرایط اخذ انواع ویزای کانادا

به گزارش تور روسیه ارزان، در حال حاضر با قاطعیت می توانیم بگوییم که ماهانه حدود 30،000 درخواست ویزای کانادا از سوی شهروندان ایرانی به سفارت کانادا ارسال می گردد.

6 نکته مهم در خصوص شرایط اخذ انواع ویزای کانادا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

شرایط کلی اخذ ویزای کانادا را همه می دانند! اما این شرایط، دارای یک سری نکات مهم است که کمتر کسی به آن ها توجه می نماید و همین، عامل ریجکتی بیش از 50 درصد از متقاضیان می گردد! قبل از اقدام برای اخذ ویزای کانادا این نکات را به دقت بخوانید تا هزینه و وقت خود را بی فایده تلف نکنید!

1. برای ویزای تحصیلی کانادا پذیرش مشروط نگیرید!

همانطور که می دانید، اخذ ویزای تحصیلی کانادا کاملا به نامه پذیرش از یک مدرسه، کالج و یا دانشگاه بستگی دارد. در صورتی که برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا پذیرش مشروط به سفارت ارائه کنید، شانس کمی برای اخذ ویزا خواهید داشت. به طور مثال، شما تمایل دارید در مقطع لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر در یک دانشگاه تحصیل کنید و برای آن احتیاج دارید که آیلتس 6.5 ارائه دهید اما شما آیلتس 5 دارید! طبق قوانین شما می توانید قبل از آغاز دوره تحصیلی یک دوره زبان در همان دانشگاه بگذرانید تا بتوانید آیلتس مورد احتیاج را دریافت کنید. در چنین حالتی پذیرش دانشگاه شما مشروط به حضور شما در دوره های زبان و همچنین دریافت آیلتس 6.5 می باشد.

2. از محدودیت ها خبر داشته باشید!

با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارتخانه ندارد، بسیاری از مدارک استعلام نمی گردد و افسران ویزا از صحت و سقم مدارک اطلاعاتی ندارند. به همین خاطر به تمامی مدارکی از سوی متقاضیان ایرانی ارائه می گردد شک دارند! تنها مدرکی که سفارت کانادا می تواند آن را استعلام کند، تاریخچه سفری است.

3. تاریخچه سفری چه تاثیری در اخذ ویزای کانادا دارد؟

تاریخچه سفری مهم ترین شرط اخذ ویزای کانادا می باشد. چرا که تنها مدرکی است که سفارت کانادا توانایی استعلام و آنالیز آن ها را دارد. تا پیش از این، لزومی به ارائه ویزای شینگن نبود. اما در حال حاضر و با توجه به شرایط فعلی، اگر حداقل 2 ویزای اروپایی و چندین سفر آسیایی نداشته باشید، پیروز به اخذ ویزای کانادا نمی شوید! نکته دیگری که در خصوص تاریخچه سفری باید بدانید این است که، افسران ویزای کانادا منابع اقتصادی شما را نسبت به تاریخچه سفری ارائه شده آنالیز می نمایند. به طور مثال اگر شما 500،000،000 تومان تمکن اقتصادی ارائه کنید اما سفر اروپایی نداشته باشید، شانسی برای اخذ ویزای کانادا نخواهید داشت!

4. در تاریخچه سفری فقط حجم سفر اهمیت دارد!

قبل از هرچیز، این را باید بدانید که ویزاهای کاری و تحصیلی جزو تاریخچه سفری ویزای کانادا محسوب نمی شوند! شما برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید به افسران ویزای این کشور اثبات کنید که توریست هستید. نکته بعدی در خصوص تاریخچه سفری این است که حجم مسافرت های خارجی متقاضی اهمیت دارد. یعنی شما فقط با داشتن 2 یا 3 ویزای قدرتمند از کشورهای انگلیس، آمریکا و کشورهای حوزه شینگن پیروز به اخذ ویزای توریستی کانادا نخواهید شد! در کنار این ویزاهای قدرتمند شما حتما باید چند سفرهای آسیایی هم داشته باشید.

5. ممکن است در زمان پیکاپ ویزا ریجکت شوید!

بعضی از متقاضیان ویزای کانادا برای بالا بردن شانس ویزای خود اقدام به ارائه ویزای شینگن جعلی می نمایند! در این حالت برگه پاس ریکوئست برای شما ارسال می گردد و شما پیکاپ ویزای کانادا خود را انجام می دهید. اما زمانی که پاسپورت شما به یکی از دفاتر وک ارسال می گردد و ویزاهای آن مورد آنالیز قرار می گیرد، درخواست ویزای شما ریجکت می گردد. چرا که جعلی بودن ویزای شینگن و یا تاریخچه سفری شما در این مرحله برای افسران ویزا محرض خواهد شد.

6. کاور لتر را نباید فراموش کنید!

کاور لتر در تصمیم گیری افسران ویزای کانادا تاثیر به سزایی خواهد داشت. در متن کاور لتر اطلاعاتی راجع به متقاضی، هدف سفر ایشان به کانادا، بیوگرافی از سوابق شغلی و تحصیلات ایشان و برنامه سفری به کانادا را برای افسران ویزا به طور کامل شرح می دهد.

کارشناسان گروه مسافرتی ویزالند ماهانه شرایط اخذ ویزای کانادا را با توجه به اطلاعات دریافتی از سفارت کانادا به متقاضیان اعلام می نمایند. برای دریافت به روز اطلاعات ویزای کانادا می توانید به سایت Visaland.org مراجعه کنید و یا با شماره 02633143 تماس حاصل نمائید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 537

به "6 نکته مهم در خصوص شرایط اخذ انواع ویزای کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 نکته مهم در خصوص شرایط اخذ انواع ویزای کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید