کسب و کار

دستگاه هوشمند ضدعفونی کننده اسکناس از سوی پژوهشگران دانشگاه سهند طراحی و ساخته شد

پژوهشگران تیم فناور واحد تحقیق و توسعه مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه صنعتی سهند، در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا پیروز به طراحی و ساخت دستگاه هوشمند ضدعفونی کننده اسکناس شدند.

10 خرداد 1399

باشگاه بارسلونا باز هم دستمزد بازیکنانش را کاهش می دهد

باشگاه آبی و اناری پوش راهکارهای موجود برای تداوم کاهش دستمزد بازیکنانش را بررسی می کند.

5 خرداد 1399

احداث 3 مجتمع گردشگری با اعتبار اولیه 100میلیارد ریال در سنقر کلیایی

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنقر کلیایی از احداث سه مجتمع گردشگری با اعتبار اولیه 100 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جهش تولید، اهمیت، الزامات و بایدها

کرمانشاه- خبرنگاران- رهبر معظم انقلاب شعار سال 99 را در ادامه سال گذشته سال جهش تولید اعلام کردند، تولیدگرایی امری مهم و دغدغه همه کشورها بوده و مهمترین هدف برنامه ریزان اقتصادی همانا رشد معنادار تولید ناخالص داخلی می باشد.

23 اردیبهشت 1399

نرخ بیکاری کانادا به پایین ترین سطح 40 سال اخیر رسید

خبرنگاران: ماه گذشته بیش از 34 هزار فرصت شغلی در کانادا ایجاد شد.

23 اردیبهشت 1399

کشورهای نفتی چگونه به جنگ کرونا رفتند؟

در میان 20 کشور بزرگ تولیدکننده نفت شاید تنها یک کشور است که تا به امروز از اپیدمی ویروس کرونا تا حدودی مصون مانده اما این کشور هم مسائل بزرگی را تجربه می کند.

22 اردیبهشت 1399

جزییات تازه از فراوری داروی ایرانی ضدکرونا ، کاهش جانباختگان کرونا با تغییر پروتکل درمان

مسئول امور توزیع داروهای کرونا در سازمان غذا و دارو، از کاهش ریت مرگ و میر بیماران کرونا با تغییر پروتکل درمانی اطلاع داد و جزییات فراوری داروی ایرانی ضدکرونا را تشریح کرد.

21 اردیبهشت 1399

دلایل به حاشیه رفتن قانون تامین مسکن فرهنگیان

خبرنگاران:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تصویب قانون تأمین مسکن فرهنگیان از سال 68 تا 85 حدود 12500 واحد مسکونی و 85 هزار قطعه زمین به فرهنگیان واگذار شده است و با اجرای طرح مسکن مهر عملا مفاد این قانون به حاشیه رفت.

20 اردیبهشت 1399

میدان آزادی، شاهراه شهر تفلیس

در سفر به تفلیس اگر از میدان آزادی این شهر رد نشوید، نمی توانید به هیچ کجای دیگر آن بروید! ما برای این گفته خود دلیل داریم و آن چیزی نیست جز این که میدان آزادی که در شرق خیابان روستاولی معروف قرار گرفته است، میدان اصلی شهر تفلیس در گرجستان است و خواهی نخواهی...

15 اردیبهشت 1399

تاکید نماینده مجلس کویت بر میانجی گری کشورش برای حل بحران میان قطر و عربستان

نماینده مجلس کویت با وجود ناکامی ها در دوره گذشته برای حل بحران خلیج فارس مجددا بر میانجی گری این کشور برای حل بحران این منطقه تاکید نمود.

6 اردیبهشت 1399

قطری، بهترین ایرلاین سال 2019

هواپیمایی قطر به عنوان بهترین ایرلاین دنیا انتخاب شد. این پنجمین مرتبه ای است که قطری پیروز به کسب این جایزه شده است.

3 اردیبهشت 1399

خبرنگاران یک مسوول نسبت به توزیع مواد ضدعفونی تقلبی در بازار هشدار داد

مشهد- خبرنگاران- عضو هیات مدیره انجمن داروسازان خراسان رضوی نسبت به توزیع الکل و مواد ضدعفونی تقلبی در بازار هشدار داد و گفت: مردم این گونه مواد را از مراکز معتبر داروخانه ها تهیه نمایند.

30 فروردین 1399

هنرنمایی پیک غذارسان در خانه مشتری!

هنرنمایی یک پیک غذارسان در خانه مشتری قبل از تحویل سفارش به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

29 فروردین 1399

بحران نفتی گردن دولت کانادا افتاد

دولت ایالت آلبرتا و دولت فدرال کانادا مقصران تداوم مسائل صنعت نفت این کشور هستند که اکنون به یک بحران تمام و کمال تبدیل شده است.

27 فروردین 1399

وجود 120 هزار نفر بیکار در آذربایجان شرقی

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: نرخ بیکاری ما همیشه پایین به نظر می رسد که این مسئله موجب شده استان در دریافت حمایت ها و تسهیلات به حاشیه رفته و فرصت های شغلی در یک دور باطل از استان خارج گردد.

26 فروردین 1399

امضای تفاهمنامه میراث فرهنگی و نیروی انتظامی

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) با هدف برقراری نظم، امنیت و کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی بامیراث فرهنگی تهرانتفاهمنامه همکاری امضا کردند.

5 فروردین 1399

استان کرمانشاه ظرفیت تبدیل شدن به برند صنعت گردشگری را دارد

به گزارش خبرنگاران، مجتبی نیک کردار در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمانشاه که شامگاه یکشنبه در استانداری کرمانشاه برگزار گردید، گفت: باید تمام اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی در استان با همدلی و همزبانی سالی متفاوت را برای مهمانان نوروزی در استان...

2 فروردین 1399

رییس جشنواره فیلم مونترال استعفای کارکنان را افترا خواند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکرین دیلی، سرژ لوسیک که جشنواره جهانی فیلم مونترال را سال 1976 تاسیس کرد دیروز گفت همه این خبرها تهمت و افترا به کارکنان است و آنهایی که این خبر را منتشر کردند باید جوابگو باشند.

1 فروردین 1399

برقراری ارتباطی مجدد با مشتری

زمان و علم، هر دو رو به پیشرفت هستند؛ مدتی است که دیگر افراد نسبت به مسایل، خوش بینانه شده و از تمام اتفاق های زندگی درس عبرت می گیرند.

28 اسفند 1398

معرفی زیباترین خانه های متحرکی که در دنیا وجود دارند

بهتر است در ابتدای نوشتار خانه های متحرک، به شرح این نکته بپردازیم که کلمه خانه های سیار یا خانه های متحرک دقیقا به چه معناست. هرگاه صحبت از این نوع خانه ها به میان می آید، یک تصویر ذهنی مشابه در مغز همه ما شکل می گیرد. یک خانواده فقیر بی پول و بی آینده که...

27 اسفند 1398
تعداد: (106)