از کنار برگ های پاییزی ساده نگذریم

به گزارش تور روسیه ارزان، ممکن است تزئین خانه با برگ های پاییزی به نظرتان مسخره برسد! اما اگر به این دیزاین های شیک و مدرن نگاه کنید و در رنگ های براق شان غرق شوید، به سرعت نظرتان را تغییر می دهید.

از کنار برگ های پاییزی ساده نگذریم

برگ های پاییزی فقط برای پروژه مدرسه بچه ها نیستند، آنها راهی هستند که زیبایی فصل را به خانه آورید! برای قدم زدن به بیرون از خانه بروید و چند عدد از برگ های مورد علاقه تان را جمع کنید. بعد متن زیر را بخوانید تا بفهمید با آنها چه کنید!

1- به آنها ماد پاج بزنید تا تماشایی تر شوند

روش های مختلفی برای نمایش دادن برگ های پاییزی وجود دارد. اگر نمی خواهید آنها را خشک کنید و می خواهید رنگ براق خود را حفظ کنند، بهترین راه استفاده از ماد پاج است. ماد پاج نوعی چسب است که می توانید آن را در مغازه های کاردستی پیدا کنید. معمولا از این چسب برای چسباندن برگ به دیگر سطوح استفاده می شود. اما این بار شما از آن برای لعاب دادن به برگ تان استفاده می کنید. وقتی چسب روی برگ هاتان خشک شد، از آنها برای درست کردن چیز دیگری مثل حلقه برگ استفاده کنید و یا آنها را به همان صورت روی طاقچه بالای شومینه بگذارید.

2- گلدان های خالی را بیارایید

برای این کار می توانید از شاخه های خشکی که روی زمین پیدا می کنید استفاده کنید و یا این شاخه ها را از فروشگاه های کاردستی تهیه کنید. اگر از شاخه هایی که روی زمین افتاده اند استفاده می کنید، ممکن است مجبور شوید چند عدد از آنها را با چسب به هم بچسبانید تا شاخه ای بزرگ تر درست کنید. به همین ترتیب به برگ هایی که جمع کرده اید هم ماد پاج بزنید و بگذارید تا چسب شان خشک شود. سپس برگ ها را به سلیقه خودتان روی شاخه بیارایید و آنها را با چسب به شاخه بچسبانید. بعد از خشک شدن کار، شاخه را در گلدانی قرار دهید. می توانید از یک اسپری چسب برای تمام کردن کار و فیکس کردن استفاده کنید.

3- برگ و پلیور و شمع

کارهای زیادی می توان با چند شمع و برگ های پاییزی انجام داد. در اینجا یکی از مجذوب کننده ترین آنها را به شما یاد می دهیم! یک شمع لیوانی تهیه کنید (می توانید یک شمع معمولی را در یک لیوان شیشه ای قرار دهید و از آن استفاده کنید). آستین یک پلیور قدیمی را ببرید و آن را دور لیوان شمع بکشید. میزانی از کاموای پلیور را بشکافید و آن را دور لیوانی که با پلیور پوشانده شده، بپیچید. حالا یکی از برگ های مورد علاقه تان را از کاموا رد کنید و به لیوان بچسبانید (مانند شکل). شمع زیبای تان حاضر است!

4- دسته ای از برگ های پاییزی برای بالای شومینه تان

فقط به تصویر نگاه کنید تا عاشق این خلاقیت شوید! برای این کار هم به چیزی بیشتر از چند برگ، میزانی کاموا و تعدادی گیره لباس، نیاز ندارید. برگ ها را در لابه لای صفحات یک دفتر خشک کنید. می توانید به آنها ماد پاج هم بزنید. حالا میزانی از یک کاموا را به میزان طول طاقچه شومینه تان ببرید و آن را به دو طرف طاقچه وصل کنید. برگ های پاییزی تان را به وسیله گیره لباس به این کاموا آویزان کنید (مانند شکل). حالا از هنر دست تان لذت ببرید.

5- کدوها را با برگ تزئین کنید

این یکی واقعا سرگرم کننده است و نیاز به هیچ گونه مهارتی هم ندارد. به علاوه، بچه ها هم عاشق آن می شوند و در درست کردنش به شما ملحق خواهند شد! برای این خلاقیت علاوه بر برگ های پاییزی از برگ های گیاهان خانگی، سبزیجات و … هم می توانید استفاده کنید، هر برگی که توجه تان را جلب کند. به این برگ ها ماد پاج بزنید و قبل از خشک شدن، آنها را روی کدو بچسبانید.

6- حلقه برگ پاییزی درست کنید

برای این کار می توانید با استفاده از فوم یا اسفنج یک حلقه درست کنید. درست مانند قبل به برگ ها ماد پاج بزنید و آنها را روی حلقه بچسبانید. بهتر است برای انجام این خلاقیت از دیگر ضمائم گیاهی مانند میوه ها، دانه ها و … هم استفاده کنید. این عناصر را مخلوط با برگ ها بر روی حلقه بچسبانید و مسحور زیبایی آن شوید!

منبع: فوت و فن / thespruce.com
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2432

به "از کنار برگ های پاییزی ساده نگذریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از کنار برگ های پاییزی ساده نگذریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید