ایجاد تابلوی دانش بنیان ها در بورس

به گزارش تور روسیه ارزان، علیرضا دلیری در مراسم اختتامیه دومین لیگ ستارگان بورس گفت: می بایست بورس را در بستر فناوری های نوین پیش برد که در این راستا فایل های خوبی میان سازمان بورس و فرابورس با معاونت علمی رییس جمهور باز گردیده تا ایده ها را از مجموعه هایی که دانش پایه هستند، دریافت نموده و در راستای تعمیق و رونق بورس حرکت کنیم.

ایجاد تابلوی دانش بنیان ها در بورس

معاون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه نمود: جامعه بازار سرمایه کشور به این نتیجه رسیده که باید بر پایه فعالیت دانش بنیان حرکت نموده و نگاه های تک را غالب کنیم؛ بر این اساس مجوز صندوق های قابل معامله توسط سازمان بورس صادر گردیده تا تامین کننده صندوق های جسورانه باشد و این اقدام خوبی برای تقویت سرمایه گذاری جسورانه است.

وی اضافه نمود: بر این اساس باید شرایطی فراهم کنیم که دارندگان منابع خرد بتوانند در حوزه های ای تی بیس بورسی وارد عمل شوند؛ ضمن اینکه امیدواریم بتوانیم شاهد این باشیم که تابلوی اختصاصی دانش بنیان ها در فرابورس فعال گردد.

دلیری با تاکید بر اینکه پایه های اقتصاد دانش بنیان می تواند در بازار سرمایه شکل گیرد، گفت: امیدواریم بتوانیم فعالیت های فناورانه را شکل داده و درامد را در این راستا بالا بریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 221

به "ایجاد تابلوی دانش بنیان ها در بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد تابلوی دانش بنیان ها در بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید