جزییات آتش سوزی در خیابان فرشته

به گزارش تور روسیه ارزان، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره حادثه آتش سوزی یک ساختمان چهار طبقه در خیابان فرشته توضیحاتی داد.

جزییات آتش سوزی در خیابان فرشته

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، اظهار کرد: ساعت 11:36 روز دوشنبه یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان فرشته، خیابان بیدار شرقی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان چهارطبقه مسکونی همراه با دو طبقه منفی بود. سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی، تشک نجات و نردبان هیدرولیک به محل اعزام شدند و آتش نشانان در مدت زمان 4 دقیقه به محل رسیدند.

ملکی گفت: آتش سوزی در طبقه منفی یک اتفاق افتاده بود و کاملا شعله ور بود. دود بسیار زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود. دود و شعله ای که از پنجره های قسمت زیرزمین و از طبقات بالایی بیرون می زد حاکی از سرایت دود و حرارت به طبقات بالایی بود.

ملکی اضافه نمود: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش برای خارج کردن افراد هم از طریق نردبان هیدرولیکی و هم از طریق نردبان دستی به طبقات بالایی رفتند و پیروز شدند تعدادی را خارج کنند. متاسفانه دو نفر دچار سوختگی و مصدومیت شده بودند که چندیدن نفر نجات پیدا کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر نیرو ها شعله زنی اولیه را انجام دادند و مشغول ایمن سازی و ادامه فرایند عملیات هستند و اطلاعات تکمیلی هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1771

به "جزییات آتش سوزی در خیابان فرشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات آتش سوزی در خیابان فرشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید