دور جدید ریاضت مالی در یونان

به گزارش تور روسیه ارزان، خبرنگاران: یونان سعی دارد به هر شکل ممکن، و با اصلاح ساختار اقتصادی این کشور، به تعادل بودجه ای در سال 2013 برسد تا به آخرین بخش از کمکهای اقتصادی اتحادیه اروپا دست یابد.

دور جدید ریاضت مالی در یونان

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل تور روسیه ارزان به نقل از یورو نیوز، دور جدید طرح ریاضت اقتصادی در یونان به اجرا گذاشته می گردد. اعضای تروئیکا که شامل نمایندگان بانک مرکزی اروپا، صندوق بین المللی پول و اتحادیه اروپا هستند اعلام نموده اند که در صورتی وام 2، 8 میلیارد یورویی را اعطا خواهند کرد که آتن به حذف هزاران شغل در بخش خدمات عمومی بپردازد. اما این کار هزینه هایی برای یونان به همراه دارد چرا که در این صورت، دولت یونان باید جوابگوی هزاران نفر از کارکنان خود باشد.

پس از دو هفته مذاکره اعضای تروئیکا با دولت یونان، وزیر دارایی در یک کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت:در حال حاضر با توافق اولیه ای که بوجود آمده می توان به دست یابی به این وام جدید خوشبین بود اما هنوز کار تمام نشده است و تا زمان ورود دوباره یونان به بازارهای اقتصادی راه سختی در پیش است.

این خبر باعث اعتراض سندیکاهای کارگری شد چرا که آنها با برنامه های ریاضت اقتصادی مخالفند. نمایندگان سندیکاهای کارگری می گویند دولت با تصمیمات اخیرش علیه ما اعلان جنگ نموده است و ما هم باید راهی پیدا کنیم تا در کنار یکدیگر بجنگیم و در این جنگ برنده شویم.

هم اکنون بیست و هفت درصد جمعیت فعال یونان بیکار هستند و این کشور ششمین سال بحرانی خود را پشت سر می گذارد. مردم یونان می گویند به اندازه کافی در شرایط ریاضت اقتصادی بوده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 595

به "دور جدید ریاضت مالی در یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور جدید ریاضت مالی در یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید