اشنایی با رستوران گاگان تایلند

رستوران گاگان (Gaggan Restaurant)، در تایلند سه بار عنوان بهترین رستوران قاره آسیا را در کارنامه خود دارد. این مشهور در کشور تایلند توانسته علاوه بر مردم بومی، گردشگران را نیز به سوی خود بکشاند که در این مقاله بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

اشنایی با رستوران گاگان تایلند

این رستوران در شهر بانکوک قرار گرفته است و دهمین رستوران برتر جهان می‌باشد. گاگان آناند، سرآشپز این رستوران، تعبیری مدرن از غذاهای سنتی هندی را در اختیار شما در کشور تایلند قرار خواهد داد. در واقع این سرآشپز هندی با استفاده از آشپزی مولکولی، طعم غذاهای هندی را با طعمی متفاوت و دلچسب قرار خواهد داد.

در این رستوران برتر آسیا، لیستی از غذاهای هندی در مقابل شما قرار گرفته که با روش های گاگان پخته شده‌اند. اگر اهل غذاهای هندی هستید و از قصد خوردن یک غذای سنتی هندی را در کشور تایلند دارید با تور لحظه آخری تایلند همراه شوید.

این رستوران حتی برای گردشگران هند نیز که به کشور تایلند سفر می‌کنند، جالب توجه است و از آن استقبال می‌کنند. به هر حال اگر طعم غذای هندی را نچشیده باشید، باز هم دلیل آن نیست که به رستوران گاگان در بانکوک برای خوردن غذای هندی نروید. وقتی این رستوران در میان برترین رستوران‌های جهان قرار گرفته است، قطعا استانداردهای روز جهان در حوزه آشپزی را رعایت می‌کند. غذاهای این رستوران با الهام از مواد غذایی فصلی، محصولات تازه و البته تنوع غذایی هندی طبخ می‌کنند. 

از مزیت‌های عمده و متمایز غذاهای رستوران گاگان، به روز و متنوع بودن آن‌ها می‌باشد. گاگان آناند هر دو ماه یک بار لیست غذاهای خود را به روز کرده و به این منظور، سفرهای تحقیقاتی منظمی را به هند و دیگر رستوران ها ترتیب می‎دهد. از جمله غذاهایی که به این ترتیب به منوی رستوران گاگان اضافه شدند، می توان به مواردی چون پانیپوری و پاپری چات اشاره نمود. 

به "اشنایی با رستوران گاگان تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشنایی با رستوران گاگان تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید