سامان قدوس: از بازی با لیل درس می گیریم، خسته بودیم و باختیم

به گزارش تور روسیه ارزان، ملی پوش ایرانی شاغل در لوشامپیونه دلیل شکست تیم فوتبال آمیا برابر لیل را ضعف خط دفاعی و خستگی دانست.

سامان قدوس: از بازی با لیل درس می گیریم، خسته بودیم و باختیم

به گزارش تور روسیه ارزان، تیم آمیا در بازی خانگی هفته پنجم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه 3 بر 2 مغلوب تیم لیل شد. سامان قدوس، ملی پوش ایرانی زننده گل دوم تیم آمیا بود. وی در گفت وگو با یک سایت فرانسوی پاسخگوی سوالات مطروحه بود. این مصاحبه را بخوانید:

تیم آمیا در بازی با لیل چه کمبودی داشت؟ ما خوب بازی نکردیم و دو پنالتی علیه ما نیز کمکی به جریان بازی مان نکرد. امروز بهتر از حریف نبودیم، البته از نظر کانمودهای تهاجمی به خاطر زدن 2 گل خوشحال هستیم اما باید در خط دفاعی بهتر کار کنیم. هر بازیکنی باید بازی دفاعی بهتری داشته باشد.

به نظر می رسید بازیکنان تیم آمیا خسته بودند. برخی بازیکنان از جمله من از بازی های ملی بازگشتند و چنین دیداری نیازمند انرژی فراوان و آمادگی روانی است.

آیا در زمین احساس بهتری دارید؟ آشنایی بیشتری با همبازیان تان پیدا نموده اید؟ شاید کمی بله. همچنان در حال ادامه این روند هستیم و تاکنون 15 جلسه تمرینی را با همبازیانم دنبال کردم. بنابراین همچنان در حال یادگیری در تیم آمیا و لوشامپیونه فرانسه هستم.

آیا افسوس می خورید که فقط در 15 دقیقه پایانی عکس العمل درخشانی داشتید؟ البته. ما باید همانند 15 دقیقه پایانی بازی با لیل در دیگر بازی ها ظاهر شویم. البته افسوس می خوریم اما از بازی امروز درس می گیریم و امیدواریم در بازی آینده این کار را بهتر انجام دهیم.

آیا به این فکر می کردید در زمان پایانی به تساوی 3 بر 3 برابر لیل دست یابید؟ فکر می کنم اگر ضربه پنالتی را تبدیل به گل می کردیم می توانستیم به تساوی برسیم. البته تیم لیل امروز بسیار خوب بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 102

به "سامان قدوس: از بازی با لیل درس می گیریم، خسته بودیم و باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامان قدوس: از بازی با لیل درس می گیریم، خسته بودیم و باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید