صالحی امیری: مربیان خارجی دغدغه باشگاه و هواداران را ندارند، ریشه مسائل فوتبال و ورزش ایران تحریم های ظالمانه است

به گزارش تور روسیه ارزان، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جای تاسف است که مربیان خارجی هیچگونه دغدغه ای در مورد باشگاه و هواداران تیم ملی ندارند و تنها به دنبال مطالبات ارزی خود هستند.

صالحی امیری: مربیان خارجی دغدغه باشگاه و هواداران را ندارند، ریشه مسائل فوتبال و ورزش ایران تحریم های ظالمانه است

به گزارش تور روسیه ارزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری گفت: در روزهای اخیر شاهد برخی تحرک ها و برچسب زنی در سطح مدیران، قهرمانان و هواداران و بازیکنان هستیم که قطعا برای فضای ورزش کشور زیان بار خواهد بود. ما باید مطالبه به حق جامعه بزرگ هوادران را درک کنیم و برای رفع دغدغه های آنان حداکثر تلاش را داشته باشیم.

وی ادامه داد: همه عزیزان، مدیران، کنندگان و قهرمانان و مردم عزیز می دانند مشکل جدی ورزش ایران در وقایع اخیر مربوط به انتقال ارز در رفتارهای خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران نهفته است و ریشه اصلی مسائل موجود در فوتبال در این بخش هم تحریم های ظالمانه است.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: برای اطلاع مردم عزیز عرض می کنم، کمیته ملی المپیک در شرایط فعلی برای انتقال ارز جهت رویداد بزرگ و بین المللی بازی های المپیک توکیو با چالش جدی روبرو است، ولی با اهتمام و تلاش همه دست اندرکاران این مشکل نتوانسته خللی در برنامه های آماده سازی تیم ها و کاروان ایران بوجود آورد و انشاالله در کنار هم از این گذر سخت عبور خواهیم کرد.

صالحی امیری گفت: همگان می دانند در گذشته از محل منابع و کمک های فیفا مطالبات مربیان خارجی پرداخت شده است، اما با شرایط تحریمی کنونی امکان هرگونه نقل و انتقال ارزی مشکل شده و تلاش های زیادی از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور، وزیر ورزش و جوانان، وزارت خارجه و سایر نهادها برای حل این مشکل اجرا شده است.

وی مطرح کرد: انتظار می رود مسئولان مربوطه برنامه و تلاش های خود را برای انتقال ارز از جمله برای باشگاه استقلال برای مردم و هوادران تشریح کنند و مطمئنا آگاهی و اعتماد هواداران عزیز از خدمات خدمتگزاران خود در ورزش کشور به عنوان سرمایه اصلی ما محسوب می شود.

رئیس کمیته ملی المپیک با انتقاد از رفتار مربیان خارجی نسبت به هواداران تیم ملی و باشگاهی در فوتبال ایران شرح داد: جای تاسف است که مربیان خارجی هیچگونه دغدغه ای در مورد باشگاه و هواداران تیم ملی ندارند و تنها بدنبال مطالبات ارزی خود هستند و این رفتار شایسته مردم بزرگ ایران نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 992

به "صالحی امیری: مربیان خارجی دغدغه باشگاه و هواداران را ندارند، ریشه مسائل فوتبال و ورزش ایران تحریم های ظالمانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: مربیان خارجی دغدغه باشگاه و هواداران را ندارند، ریشه مسائل فوتبال و ورزش ایران تحریم های ظالمانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید