فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396

به گزارش تور روسیه ارزان، فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ماه در برج سنبله (Virgo)

فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396

فروردین

در آخرین روز کاری هفته کمی استرس گرفته اید. سعی کنید در این گرما کمی آب خنک نوش جان و حتما وقتی را برای خود کنار بگذارید. غذاهای تند حال شما را دگرگون خواهد کرد پس از خوردن آن ها بپرهیزید. امروز زمان مناسبی برای مطالعه یک کتاب یا تحقیق در مورد موضوعی است که به آن علاقه دارید. در مورد روابطه عاطفیتان خیلی سریع تر از آنکه فکرش را بکنید به نتایج قابل قبول و رضایت بخشی خواهید رسید. پس به آینده خوش بین باشید.

اردیبهشت

امروز احساس رمانتیک بودن به شما دست داده، بنابراین بهترین زمان برای دیدار با معشوقتان است. همیشه همه چیز طبق پیش بینی شما پیش نخواهد رفت و کمی در زمانبندی برای این دیدار دچار مشکل خواهید شد. پس اگر نتوانستید برنامه هایتان را در اوایل روز به درستی پیش ببرید، نگران نشوید زیرا بعدازظهر فوق العاده ای در انتظارتان است. امروز زمان آن رسیده است که با زاویه خوش بینی به مسائل عاطفی خود نگاه کنید و تمرکز بیشتری بر آن داشته باشید.

خرداد

احساس نگرانی و نا امنی در رابطه با مسائل کاری و تا حدودی عاطفی در وجودتان شکل گرفته است. نگران نباشید و استرس را از خود دور کنید زیرا تغییراتی در حال به وجود آمدن است که در حالت کلی برای شما سودمند است. همه چیز زندگی در حال دگرگونی است و عشق نیز از آن مستثنی نیست پس بهتر است فضای بیشتری برای رشد به خود و زندگی تان اختصاص دهید.

تیر

ترس از روبرو شدن با مسائل عاطفی را کنار گذارید و انرژی خود را صرف ادامه و پیشرفت راستا کنید. اگر درنگ نکنید و اعتماد به نفس کافی داشته باشید، همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. به دیگران نشان دهید که در تصمیمات خود جدی هستید.. بهتر است کمی از سکوت خود کم کنید و برخی از موضوعاتی که در درونتان است را با صدایی بلند بیان کنید. این کار باعث رضایت شما از زندگی و تخلیه درونیتان می شود.

مرداد

امروز ممکن است در مورد مسائل عاشقی به مسئله ای جدی بر بخورید. قصد انجام تغییراتی در روابط خود با دیگران را دارید از مشورت شریک زندگیتان در چگونگی این تغییر غافل نشوید. او با پیشنهادات خوبش می توانند شما را در این راستا کمک کند. البته کمک دریافت از دوستان نزدیک هم می تواند در پیدا کردن بهترین و مناسب ترین راه حل برای این تغییر بسیار سودمند باشد.

شهریور

دیدگاه خود را نسبت به پیرامون خود تغییر دهید تا بتوانید از فرصت های جدید هم استفاده کنید. ماندن و زندگی کردن فقط در یک بعد هرگز نمی توان باعث پیشرفت شما شود. تابستان زمان خوبی است تا ایده های جدید خود را عملی کنید و در راستای که دوست دارید قدم بگذارید. مطمئن باشید که دیگران نیز در این راه از شما حمایت خواهند کرد.

مهر

امروز روابط عاطفی تان آنطور که می خواهید، پیش نمی رود و حتی ممکن است در روحیه شما تاثیر بگذارد اما مراقب باشید زیرا با نادیده دریافت مسائل، اوضاع بدتر از این خواهد شد. اگر فکر می کنید که به تنهایی از پس مسائل بر نمی آیید، با دیگران مشورت کنید. از پیش داروی نیز بپرهیزید. مدتی است که می خواهید در مورد موضوعی با شریک زندگی تان گفتگو کنید اما جرات بیان آن را نداشته و ترجیح می دهید تنها باشید. این راه دردی از شما درمان نمی کند. شما فواید بسکمک در زندگی یکدیگر دارید پس به سادگی از آنها نگذرید.

آبان

ذهن خود را درگیر مسائل عاطفی کرده اید اما نگران نباشید زیرا موفقیت از آن شما است و به زودی در این بازی پیروز خواهید شد. شما می توانید زندگی را ساده بگیرید و از آن لذت ببرید یا که برعکس، آن را برای خودتان مانند یک میدان جنگ سازید، در هر صورت انتخاب با شما است پس در تصمیم گیری هایتان محتاط باشید. شاید ترتیب دادن یک میهمانی فرصتی را برای شما فراهم کند تا با افراد جدیدی در تماس باشید. اگر چه شاید دیدار اول تان کمی جدی به نظر رسد اما به تدریج رابطه عاطفی آرامی را تجربه خواهید کرد که می تواند لبخند را به لبان شما باز گرداند.

آذر

اگر مجرد هستید، احتمال این که امروز قدم در رابطه ای جدید بگذارید، زیاد است. اگر هم متاهل اید، بهتر است بیشتر به فرزندان خود بیاندیشید و وقت تان را با آنها سپری کنید. مهم نیست در چه شرایطی به سر می برید، همیشه سعی کنید به دنبال بهترین راه باشید برای بهبودی رابطه عاطفی خود به دنبال راههای جدید و خلاقانه بگردید. سعی کنید به ظاهر خود نیز توجه بیشتری داشته باشید و کمی هم خودتان را با مد روز پیش ببرید. به زودی به جوابی که مدت ها انتظار آن را می کشید، خواهید رسید.

دی

پروژه ای را که مدت ها قبل شروع کرده بودید، بالاخره به نتیجه می رسد و در نهایت آنچه لیاقت اش را دارید، به دست خواهید آورد. زمان آن است کم حرفی را کنار بگذارید و شور و اشتیاق تان را برای موضوعاتی که به آنها علاقه دارید، بیشتر نشان دهید. شما از رابطه عاطفی که تا به حال تجربه کرده اید خسته شده اید و دوست دارید راه دیگری را در پیش بگیرید به عنوان مثال با فردی باشید که از نظر فیزیکی و روحی در سطح شماست. با افزایش روابط خود می توانید به خواسته دلتان برسید. شاید بد نباشد بعدازظهر خود را در کنار خانواده خود بگذرانید و لحظات خوشی را با آنها تجربه کنید.

بهمن

امروز درگیر مسائل عاطفی و رمانتیک خود هستید. نیرویی از درون شما را به فعالیت و عمل به چیزهایی که در ذهن دارید، وا می دارد. از این انرژی استفاده کنید و خودتان را محدود نکنید. سعی کنید وقت بیشتری را با اطرافیان تان بگذرانید. صحبت کردن با دوستان در چنین شرایطی می تواند برایتان مفید باشد. آیا فکر می کنید که شریک زندگی تان نسبت به شما سرد شده است؟ اگر چه در چنین شرایطی صحبت کردن با او سخت است اما اگر می خواهید رابطه تان بهبود یابد، قدم اول را شما بردارید. این رابطه ارزش مراقبت را دارد.

اسفند

کمی نگران به نظر می رسید. شما مدت هاست برای شروع رابطه ای تلاش می کنید اما هر بار مانعی بر سر راهتان سبز می شود و شما را از حرکت باز می دارد. شاید بهتر است این بار به جای انتخاب راستای پر پیچ و خم، راستا مستقیمی را برگزینید. اگر تمام سعی و تلاش خود را به کار نگیرید، احتمال موفقیت تان کاهش خواهد یافت. امروز که از عشق تان دور هستید، فرصت این را پیدا خواهید کرد تا کمی با خود خلوت کنید. نگران نباشید زیرا این دوری نه تنها به رابطه شما لطمه ای وارد نخواهد کرد بلکه برای هر دویتان نیز فوایدی را به همراه خواهد داشت.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1608

به "فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 8 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید