فضای خالی حتی برای ثبت نام یک دانش آموز هم در کرمان وجود ندارد

به گزارش تور روسیه ارزان، احمد اسکندری نسب یکشنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه در راستای اهداف آموزش و پرورش که توسعه آموزشی و کیفیت افزایی است، اخیراً توانستیم در جشنواره جوان خوارزمی رتبه اول کشور را به اتفاق استان یزد کسب کنیم، اظهار کرد: همچنین دو پژوهش سرای برتر کشور نیز از استان کرمان بوده است و در موضوع آموزش ریاضی رتبه اول جهانی را در کانادا کسب نموده ایم.

فضای خالی حتی برای ثبت نام یک دانش آموز هم در کرمان وجود ندارد

وی با اشاره به اینکه درصد باسوادی جمعیت 10 تا 49 سال استان کرمان در سال 95، 92 درصد بوده است، گفت: عملکرد حوزه سواد آموزی تا امروز 9 هزار و 821 نفر بوده است که از این تعداد دو هزار و 602 نفر تحت پوشش بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان داشت: فضای خالی حتی برای ثبت نام یک دانش آموز هم در کرمان وجود ندارد و موجب نگرانی والدین شده است که این امر احتیاجمند توجه جدی مسئولان مربوطه و خیران است.

وی بیان داشت: 30 ملک در استان کرمان در اختیار دستگاه های دولتی است که در قانون بودجه سال 98 بیان شده است که با توجه به احتیاج آموزش و پرورش به این املاک، باید تمامی دستگاه ها ظرف شش ماه این ساختمان ها را تخلیه نمایند.

اسکندری نسب اظهار کرد: همایش شوراهای آموزش و پرورش استان 28 دی ماه امسال برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1221

به "فضای خالی حتی برای ثبت نام یک دانش آموز هم در کرمان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای خالی حتی برای ثبت نام یک دانش آموز هم در کرمان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید