محصولات مو با روغن جوجوبا

به گزارش تور روسیه ارزان، محصولات مو با روغن جوجوبا از شامپو تا روغن مو، سرم ها و کاندیشنرها را شامل می گردد. چنین محصولاتی هنگامی که با جوجوبا ترکیب می شوند ثابت شده که برای سلامتی موها مفید هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید.

محصولات مو با روغن جوجوبا

مترجم: سعید علیزاده

منبع:راسخون

محصولات مو با روغن جوجوبا از شامپو تا روغن مو، سرم ها و کاندیشنرها را شامل می شود. چنین محصولاتی هنگامی که با جوجوبا ترکیب می شوند ثابت شده که برای سلامتی موها مفید هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید.

روغن جوجوبا یک عنصر طبیعی عالی است که همه خاصیت های آن برای مو و پوست مفید است. روغن از دانه های گیاه جوجوبا که به صورت صنعتی پردازش می شود تا نوع خالص روغن فراوری شود استخراج می شود. روغن می تواند هم به صورت تصفیه شده و هم خام مورد استفاده قرار بگیرد و بعلاوه می تواند با طیف وسیعی از محصولات مراقبت از مو ترکیب شود. محصولات مو از شکل های شامپو، کاندیشنرها، سرم ها و روغن بشره موجود هستند. اگر می خواهید حداکثر منفعت را به دست آورید، در این صورت باید پوست سرتان را با روغن خالص ماساژ دهید. روغن جوجوبا پوست سر را تغذیه می نماید و از شوره و خاصیت فلسی تمیز می نماید. این روغن به سرعت جذب می شود، از این رو، تغذیه کاملی به ریشه های مو ارائه می دهد. تنوع روغن جوجوبا برای رشد موها هم در فرم های شامپو و روغن فراوری می شود. شامپوها و کاندیشنرهایی که با روغن جوجوبا ترکیب می شوند به صورت چشمگیری ریزش مو را کنترل می نمایند.

مراقبت از مو با روغن جوجوبا

روغن های کوتیکول

اگر از مشکل خشکی مو رنج می برید در این صورت بایستی آغاز به ماساژ پوست سر با روغن جوجوبا کنید. نفوذ بیشتر روغن به صورت خفیف در پوست سر صورت می گیرد و به موهایتان حالت چربی نمی دهد. بعلاوه یک آرام بخش عالی برای شپش مو و انواع مختلف بیماری های پوست سر مانند، اگزما، پسوریازیس و درماتیت است. اگر در پی برترین محصولات روغن کوتیکول هستید، در این صورت می توانید موارد زیر را انتخاب کنید:

میراث خالص، روغن طبیعی جوجوبا

محصولات روغن جوجوبا Natures Sunshine

محصولات طبیعی روغن جوجوبا Jason

محصولات زیبایی روغن جوجوبا Queen Helene

روغن جوجوبا خالص طلایی

روغن جوجوبا خالص طلایی استرالیایی

روغن جوجوبا خالص Desert Essence

محصولا ذکر شده بالا دارای کیفیت اعلا هستند و می توانید به صورت منظم آن ها را بر روی پوست سرتان اعمال کنید. پوست سر خود را به طور کامل با روغن ماساژ داده و اجازه دهید ریشه های موهایتان حداقل به مدت یک ساعت خیس بماند. سرتان را با یک حوله بپوشانید و اجازه دهید به عمق پوست سرتان نفوذ کند. می توانید این درمان را یک ساعت قبل از آب کشی موها یا حتی در کل طول شب انجام دهید. روغن را سه بار در هفته اعمال کنید تا به سرعت از مسائل مربوط به مو تسکین یابید.

شامپو

محصولات مو با روغن جوجوبا که به آسانی در دسترس هستند شامل شامپو می باشند. ترکیب گیاهی را انتخاب کنید چون روغن جوجوبا یک عنصر کلیدی است. شامپوهایی که حاوی مواد شیمیایی ناملایم هستند به تدریج درخشش طبیعی مو را از بین می برند و باعث می شوند موها کسل نماینده و مرده به نظر برسند. برای بازگرداندن درخشش و زرق و برق موها، می توانید شامپوی خود را عوض کنید و شامپوهایی با برندهای مشهور و قابل اطمینان که حاوی روغن جوجوبا هستند بهره ببرید. بعلاوه می توانید شامپوهای روغن جوجوبا را حتی اگر موهایتان به صورت طبیعی خشک است بهره ببرید. روغن قادر به مدیریت موهای فر است، و موهایتان را به مدت طولانی صاف و ابریشمی نگه می دارد. اثر ضدباکتریایی روغن که در شامپوها وجود دارد هم شوره سر را از بین می برد و برای استفاده منظم بی خطر است. بعضی از برندهای شامپو که حاوی روغن جوجوبا هستند شامل موارد زیر هستند:

شامپو کاندیشنی روغن جوجوبا Crabtree & Evelyn

شامپو روغن جوجوبا Crabtree & Evelyn

شامپو 50 میلی لیتر روغن جوجوبا Energizer Treatment

شامپو روغن جوجوبا Hair Energizer

شامپو Bentley Organic

کاندیشنرها

کاندیشنرها بعد از اعمال شامپو به منظور نگه داشتن موها به حالت نرم و به مدت طولانی استفاده می شوند. باید یک کاندیشنر با کیفیت خوب که حاوی روغن جوجوبا است را بعد از آب کشی موها با یک شامپو اعمال کنید. به موهای آسیب دیده و مرده خاصیت تغذیه ای اضافه می نماید، و شما ملزم به تجربه تفاوت در طول هفته اول استفاده می شوید. کاندیشنرهایی که حاوی ترکیب روغن شترمرغ و روغن جوجوبا هستند هم به همان میزان خوب هستند. اگر موهایتان به صورت طبیعی صاف و چرب است، در این صورت می توانید از مصرف کاندیشنرها خودداری کنید. به جای آن، می توانید از شامپوهایی که حاوی کاندیشنر هستند بهره ببرید. در اینجا تعدادی از محصولاتی که می تواند آن ها را انتخاب کنید ذکر شده است:

کاندیشنر جوجوبا Crabtree & Evelyn

کاندیشنر روغن جوجوبا Body Time

کاندیشنر روغن جوجوبا و روغن شترمرغ Rudys Natural

کاندیشنر روغن جوجوبا Amber Hair

محصولات مراقبت از مو با روغن جوجوبا برای سلامت موها عالی هستند. این محصولات را می توانید به صورت آنلاین یا از عطاری ها بخرید. این محصولات را به طور منظم بدون ترس از آسیب زدن به موهایتان اعمال کنید. نتایج خوب به زودی آشکار خواهند شد. حجم موهایتان درخشان و قوی خواهد بود.

منبع: راسخون
انتشار: 3 آبان 1400 بروزرسانی: 3 آبان 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2146

به "محصولات مو با روغن جوجوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات مو با روغن جوجوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید