مشکل 620واحد فراوریی سمنان آنالیز شد، کاهش بیکاری با برطرف موانع فراوری

به گزارش تور روسیه ارزان، حشمت الله عسگری ظهر یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری بابیان اینکه کاهش آمار بیکاری در استان با برطرف موانع فراوری محقق می گردد، ابراز داشت: در ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری می کوشیم تا واحدهای در شرف تعطیل مجدد به چرخه فراوری باز گردند که در این راستا مسائل 620 واحد فراوریی مورد آنالیز قرارگرفته است.

مشکل 620واحد فراوریی سمنان آنالیز شد، کاهش بیکاری با برطرف موانع فراوری

وی بابیان اینکه حل مشکل نقدینگی واحدهای فراوریی باید در اولویت کارگروه ستاد تسهیل قرار گیرد، اضافه کرد: معتقدیم کاهش آمار بی کاری مورد دور از انتظاری نخواهد بود به شرط آنکه بتوانیم مسائل مالی واحدهای فراوریی را حل کنیم.

افزایش 30 درصدی منابع مالی در واحدهای فراوریی

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه احتیاج به منابع مالی در واحدهای فراوریی به دلایل مختلف 30 درصد به نسبت سال گذشته افزایش یافته است، ابراز داشت: برای حل این موضوع واحدهایی که احتیاجمند گردش مالی هستند با تصویب کارگروه از تسهیلات مناسب برخوردار می شوند.

عسگری در ادامه توضیح داد: همکاری بانک ها در رفع موانع فراوری بخش دیگری از این کارگروه است که تاکنون توانسته با ارائه تسهیلات مناسب در راستای ارائه خدمات مناسب به این واحدها نقش مؤثر ایفا نماید و امیدواریم این هم افزایی همچنان برای پرداخت تسهیلان به واحدهای نیمه فعال مستمر ادامه دار باشد.

وی اضافه کرد: امروز یکی از مسائل موجود بر سر راه فراوری کمبود مواد اولیه است که در این راستا می کوشیم تا مسائل این واحدها رفع گردد که در این راستا احتیاجمند ورود همه دستگاه های اجرایی هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آذر 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 95

به "مشکل 620واحد فراوریی سمنان آنالیز شد، کاهش بیکاری با برطرف موانع فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل 620واحد فراوریی سمنان آنالیز شد، کاهش بیکاری با برطرف موانع فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید