هشدار مسکو به آمریکا درباره افزایش تنش میان کشورهای هسته ای

به گزارش تور روسیه ارزان، مسکو به واشنگتن هشدار داد که تشدید عامدانه تنش میان کشورهای هسته ای منجر به وقوع یک سری پیامدهای خطرناک خواهد شد.

هشدار مسکو به آمریکا درباره افزایش تنش میان کشورهای هسته ای

به گزارش تور روسیه ارزان، به نقل از خبرگزاری تاس، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت: ما با تاسف شاهد تداوم کوشش های آمریکا در مخدوش کردن روابط بین آمریکا و روسیه با اتهامات واهی و جدید علیه مسکو و تکرار عجولانه این اتهامات توسط کشورهای عضو ناتو هستیم. جامعه غرب بار دیگر روسیه هراسی را با موضوع هکرهای روس و این بار با ادعای هک شبکه های کامپیوتری شروع نموده است.

وی اضافه کرد: روسیه به این روش های آمریکا (متهم سازی برای اعمال تحریم های جدید) عادت نموده است اما دامن زدن عامدانه تنش میان کشورهای هسته ای و در عرصه بین المللی روشی خطرناک است. کانادا و دیگر کشورهای اروپایی وفادار به آمریکا و مدعی هژمونی جهانی باید در این باره درست فکر نمایند.

ریابکوف همچنین ادامه داد، واشنگتن با متهم کردن روسیه به انجام حملات سایبری، کوشش می نماید تا افسانه دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را حفظ نموده و توجیهات بیشتری را برای تحریم ها علیه روسیه ایجاد کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 259

به "هشدار مسکو به آمریکا درباره افزایش تنش میان کشورهای هسته ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مسکو به آمریکا درباره افزایش تنش میان کشورهای هسته ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید