پلیس برای مقابله با کرونا پای کار بوده و هست، سال جاری پرتوان تر از قبل خدمتگزار مردم خواهیم بود

به گزارش تور روسیه ارزان، خبرنگاران/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس در سال جدید پرتوان تر از قبل خدمتگزاری خود را برای مردم تداوم بخشیده و شرایط امن تری را در سطح استان ایجاد خواهد نمود.

پلیس برای مقابله با کرونا پای کار بوده و هست، سال جاری پرتوان تر از قبل خدمتگزار مردم خواهیم بود

علی اکبر جاویدان در جریان سفر به سنقروکلیایی و ملاقات با کارکنان انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: امروز انتظار و توقع از نیروی انتظامی افزایش یافته و ما باید بتوانیم به این توقعات پاسخ مطلوب دهیم.

به گزارش تور روسیه ارزان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جاویدان با بیان اینکه بیماری کرونا این روزها به موضوع اول کشور و بیشتر کشورهای دنیا تبدیل شده، ادامه داد: در این میان همه اقشار باید خود را موظف به مشارکت در کنترل و مهار بیماری کرونا بدانند و وظایف محوله را به خوبی انجام دهند تا هرچه زودتر شاهد رخت بر بستن این بیماری باشیم.

جاویدان گفت: یکی از گروه هایی که از همان روزهای نخست به صورت جدی و شبانه روزی پای کار آمد، نیروی انتظامی بود و تا به امروز نیز اقدامات موثری را برای کنترل کرونا انجام داده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: در این میان پلیس کرمانشاه نیز به عنوان یک تکلیف همه توان و ظرفیت خود را به کار گرفت و در این مدت توانست اقدامات ارزشمندی را انجام دهد.

وی گفت: گندزدایی معابر، مشارکت گسترده در طرح تب سنجی افراد ورودی شهرها در روزهای نخست نوروز، اجرای خوب طرح فاصله گذاری اجتماعی، اعمال محدودیت و ممنوعیت حضور افراد در پارک ها و تفرجگاه ها و... از جمله اقدامات انجام شده بوده است.

جاویدان در سرانجام و با تقدیر از فرمانده و کارکنان انتظامی سنقروکلیایی جهت کوشش های آنان در راستای خدمت گذاری به مردم و مقابله با بیماری کرونا، گفت: انشاءالله به زودی و با همکاری مردم شاهد کنترل و مهار کامل این بیماری خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 خرداد 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1246

به "پلیس برای مقابله با کرونا پای کار بوده و هست، سال جاری پرتوان تر از قبل خدمتگزار مردم خواهیم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس برای مقابله با کرونا پای کار بوده و هست، سال جاری پرتوان تر از قبل خدمتگزار مردم خواهیم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید