پیام ویژه گل محمدی به طرفداران پرسپولیس

به گزارش تور روسیه ارزان، ی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: حساس ترین بازی فصل خودمان را داریم. هدف اصلی ما قطعاً گرفتن سه امتیاز است. محکوم به بردیم و سه امتیاز را می خواهیم.

پیام ویژه گل محمدی به طرفداران پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقابل مجدد با گل گهر سیرجان توضیح داد: بازی راحتی نیست. گل گهر از تیم های با کیفیت لیگ است. در بازی فردا باید خیلی انرژی و تمرکز داشته باشیم. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. تمام لحظات احتیاج به تمرکز داریم. باید از موقعیت ها خوب استفاده کنیم. در دفاع هم بی نقص باشیم و گل نخوریم. امیدمان به طرفداران است. دوست داریم استقبال خیلی خوبی از تیم گردد و تمام ورزشگاه را قرمز ببینیم. می توانند دلگرمی زیادی به تیم بدهند. منتظرش حضور گرمشان هستیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. گل گهر تیم خیلی خوبی است.

گل محمدی گفت: باید با تمرکز بالا در همه دقایق بازی کنیم و از موقعیت های خودمان استفاده کنیم. امیدوارم که فردا ما بازی بی نقصی داشته باشیم. فردا امید ما به طرفداران است. دوست داریم فردا استقبال خوبی از تیم بگردد و ورزشگاه قرمز باشد. حمایت طرفداران ما را دلگرم می نماید. خوشبختانه برای بازی فردا محروم و مصدوم نداریم.

وی درباره بیانیه هایی کهباشگاه های دیگر مدعی می دهند توضیح داد: خیلی ها دوست دارند ما را به حاشیه ببرند. بارها با بازیکنان صحبت کردم. مهم این است تمرکز خودمان را حفظ کنیم. سرنوشت این دو بازی دست خود ماست. باید تمرکز خوب داشته باشیم و به حاشیه ها توجه نکنیم. باید به انسجام تیمی باید فکر کنیم چون گوش ما به حواشی نیست. تمرکز ما روی بازی است.

سرمربی پرسپولیس دباره صحبت درباره عملکرد داور بازی قبلی پرسپولیس با پیکان گفت: اولا به نظرم پنالتی بازی با پیکان واضح بود که روی بازیکن ما در بازی با پیکان پنالتی شد و خطا روی سعید صادقی گرفته نشد. روی داوری بحث نمی کنیم اما در این دو هفته داوران تحت فشار هستند.

او ادامه داد: ترجیح می دهم درباره داوری بعد از بازی حرف بزنیم. داوران احتیاج به آرامش دارند. برای داوران آرزوی موفقیت دارم اما در این دو هفته امتحان سختی خواهند داشت. ما هم روی آنها فشار نگذاریم و این موضوع به داوران یاری خواهد نمود. ما خواستار عدالت در داوری هستیم.

او درباره صحبت های قبلی اش مبنی بر اینکه گفته بود نمی خواهند او با پرسپولیس قهرمان گردد یادآور شد: صحبت هایی که پارسال کردم در شرایطی بود که چند بازی پشت هم اتفاقات عجیب برای ما افتاد. ما به مسیری سوق داده شدیم که کار سخت شده بود و مصاحبه من هم برای آن اتفاقات بود. با حمایت طرفداران نشان دادیم که ادامه مسیر و رسیدن به موفقیت هدف اصلی ماست. چشم میلیون ها طرفدار به این تیم است و این به ما انگیزه بیشتری می دهد.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور طرفداران در بازی فردا ادامه داد: شک ندارم فردا ورزشگاه پر می گردد. منتظر حضور گرم طرفداران هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2556

به "پیام ویژه گل محمدی به طرفداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام ویژه گل محمدی به طرفداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید