کوترونه: باید از ایگواین درس یاد بگیرم

به گزارش تور روسیه ارزان، مهاجم جوان میلان از گلزنی در دیدار برابر رم بسیار خوشحال است. او به ستایش از ایگواین پرداخت و تاکید نمود که نزد این مهاجم بزرگ درس پس می دهد.

کوترونه: باید از ایگواین درس یاد بگیرم

به گزارش تور روسیه ارزان و به نقل از فوتبال ایتالیا، پاتریک کوترونه، مهاجم جوان میلان در دیدار برابر رم قهرمان میلان لقب گرفت. این مهاجم در نیمه دوم و در دقیقه 84 در حالی که بازی با تساوی یک بر یک دنبال می شد به میدان رفت و توانست گل پیروزی را برای روسونری در دقیقه 95 به ثمر رساند تا استادیوم را غرق در شادی کند.

این مهاجم جوان از این که گل پیروزی را برای تیمش به ثمر رساند غرق در شادی است. کوترونه می خواهد به رقیبی جدی برای ایگواین تبدیل گردد.

کوترونه بعد از بازی، گفت : بسیار خوشحال هستم که در این دیدار بزرگ توانستم به تیمم کمک کنم تا سه امتیاز را به دست آوریم. دیگر چه چیزی بهتر از این می خواهیم؟ این پیروزی بسیار لذت بخش و خوشحال کننده است.

او ادامه داد: بعد از گلی که به ثمر رساندم هیچ چیزی را احساس نکردم و چیزی نمی شنیدم. امیدوارم که این گل ها ادامه داشته باشد و بتوانم به تیمم کمک کنم. خوشبختانه این بار بازی خوب ما با پیروزی همراه شد.

مهاجم جوان میلان در صحبت های خود به ایگوان اشاره نمود و گفت : گتوزو، سرمربی تیم به ما گفت که ایگواین از بهترین مهاجمان دنیا است. او بازیکن بسیار با تجربه و خوب است و افتخار می کنم که با چنین بازیکن بزرگی هم بازی هستم. می خواهم از این بازیکن درس یاد بگیرم. می دانم که کار بسیار سختی برای قرار دریافت در ترکیب اصلی دارم اما با کوشش زیاد خود کار سرمربی تیم را برای انتخاب ترکیب اصلی سخت خواهم کرد هر چند می دانم که با وجود ایگواین قرار دریافت در ترکیب اصلی سخت است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 84

به "کوترونه: باید از ایگواین درس یاد بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوترونه: باید از ایگواین درس یاد بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید