آخرین معادله درمورد معاون خبرساز وزیر، حرف سلطانی فر حرف می گردد؟

به گزارش تور روسیه ارزان، محمدرضا داورزنی و موضوعات مرتبط با حضور او در انتخابات فدراسیون والیبال در روزهای گذشته از کلیدی ترین واژه ها و داستان های مرتبط با وزارت ورزش بود که ابهامات و سوالات زیادی پیرامون این وزارتخانه و عملکرد مسئولانش در قبال قوانینی که خود بنیانگذار و مجری آن هستند، ایجاد نموده بود.

آخرین معادله درمورد معاون خبرساز وزیر، حرف سلطانی فر حرف می گردد؟

همه این ابهامات و اما و اگرها از ورود داورزنی به انتخابات و حفظِ همزمان جایگاه کلیدی ترین معاونت در وزارت ورزش شروع شد و تا تعلل بیش از حد برای معین زمان برگزاری مجمع ادامه داشت. در این میان تاخیر در اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده به ابهامات و نقدها مطرح دامن زد اما انتشار فهرست کاندیداهای تایید صلاحیت شده از سوی وزارت ورزش، باعث منحرف شدن خیلی از نگاه ها و سوالات به سمتی دیگر شد.

تا پیش از معرفی فهرست کاندیداهایی که صلاحیت شان برای ورود به انتخابات فدراسیون والیبال تایید شده، نوک پیکان همه ابهامات و نقدها به سمت داورزنی و به خصوص مدرک تحصیلی او بود اما انتشار این فهرست باعث چرخش توجهات از محمدرضا داورزنی به افشین داوری شد و اینکه او چطور به انتخابات والیبال بازگشت؟

به هر حال این هم از راه کارهای وزارت ورزش بود برای اینکه در فاصله چند روز مانده تا انتخابات 29 آبان ماه فدراسیون والیبال، فشار توجهات منفی از دوش معاونش برداشته گردد وگرنه چرا نباید بازگشت داوری به فهرست کاندیداهای فدراسیون والیبال اطلاع رسانی می شد همان طور که کناره گیری او توسط پایگاه خبری وزارت ورزش اطلاع رسانی شد؟!

بعد از مخالفت وزیر و اعلام انصراف داوری، او رایزنی های خود را برای ورود به انتخابات شروع نموده بود و تا اخذ تاییدیه از مراجع ذی صلاح ادامه داد اما ظاهرا برای وزارت ورزش بهتر این بود که بر روی این موضوع سرپوش بگذارد و زمانی آن را علنی کند که هم کار از کار گذشته باشد و هم بتواند به عنوانی اهرمی برای متعادل کردن کفه هجمه ها علیه دیگر کاندیدای والیبال استفاده کند اما موضوع کلیدی در رابطه با وی همچنان باقی است و اینکه داورزنی باید پیش از انتخابات فدراسیون والیبال اعلام کناره گیری کند.

این وعده را شخص مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در گفتگوی هفته گذشته خود با خانه ملت داد و اینکه داورزنی پیش از برگزاری انتخابات فدراسیون والیبال از سمت معاون وزیری استعفا می دهد.

بنابراین در فاصله 10 روز مانده تا انتخابات سرنوشت ساز فدراسیون والیبال، روز شمار جامعه ورزش شروع شده برای اینکه وعده سلطانی فر عملی گردد و داورزنی بعد از سه سال از معاونت وزارت ورزش کناره گیری کند.

به گزارش تور روسیه ارزان، محمد رضا داورزنی بهمن ماه سال 95 با حکم مسعود سلطانی فر و به جای نصرالله سجادی به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش منصوب شد.

وی پیش از ورود به وزارت ورزش برای مدت 10 سال (از سال 1385) ریاست فدراسیون والیبال را عهده دار بود ضمن اینکه همزمان با معاونت وزارت ورزش و برای مدت یک سال هم سرپرستی فدراسیون والیبال را بر عهده داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 919

به "آخرین معادله درمورد معاون خبرساز وزیر، حرف سلطانی فر حرف می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین معادله درمورد معاون خبرساز وزیر، حرف سلطانی فر حرف می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید