انتقاد ژوله از اجراهای فصلِ سومِ خنداننده شو

به گزارش تور روسیه ارزان، تهران (پانا) - امیرمهدی ژوله با انتقاد از اجراهای خنداننده شو 3، تاکید کرد، استندآپ کمدین باید متنش را خودش بنویسد و شرایط مکان و زمانی که در آن زیست دارد را هم در اجرایش نمایش دهد.

انتقاد ژوله از اجراهای فصلِ سومِ خنداننده شو

به گزارش خبرآنلاین، امیرمهدی ژوله، بازیگر و نویسنده که داور خنداننده شو3 است، در گفت وگویی مجازی با رامبد جوان، از اجراهای شرکت کنندگان در این برنامه انتقاد کرد.

او در این باره توضیح داد: بعد از چند دوره مسابقه و کلاس های آموزشیِ استندآپ، انتظارم خیلی بیشتر از این ها بود. این شرکت کننده ها یک سال است می دانند قرار است این جا باشند. من انتظار داشتم در این فصل، 20 نفر درجه یک ببینم اما تقریبا یک سوم این تعداد، انتظار مرا برآورده کردند. مسئله ای که وجود دارد این است که خیلی از اجراها استدآپ نیست و خاطره گفتن است.

این بازیگر اضافه نمود: چقدر ایرانِ 1400 را در این استندآپ کمدی ها دیدیم؟ این اجراها می توانست 20 سال پیش یا 20 سال بعد هم پخش شود! زمان و مکان و جغرافیای ما باید در استندآپ کمدی ها مشهود باشد. کسی که نتواند متنش را خودش بنویسد، استندآپ کمدین نیست. وقتی کسی برایت متن می نویسد در بهترین حالت، یک بازیگر هستی. شرط اول استندآپ کمدین بودن این است که خودت بتوانی حرفت را بزنی؛ البته حتما همکار نویسنده و مشاور به استندآپ کمدین ها کمک می کنند اما، خودشان باید صاحب اندیشه باشند.

رامبد جوان هم در واکنش به سخنان ژوله گفت: خیلی از ویدئوهایی که برای مان فرستاده بودند، دابسمش یا تقلید صدا بود. استندآپ کمدین، کسی است که تفکر خودش را دارد و پر از نقد و شوخی است.

او در توضیح مسائل پیشِ روی استندآپ کمدی در ایران گفت: همه ما در این حوزه خیلی کم تجربه ایم و در ایران هنور استندآپ کمدینی که هر روز روی صحنه باشد، نداریم. فقط آقای ریوندی را داریم که عناوین دیگری به جز استندآپ می توان برایش قائل شد. من کارهایش را تماشا می کنم و خیلی هم می خندم. اما ما عملا استندآپ کمدین شش دانگ نداریم که فقط استندآپ کند.

خنداننده شو3 با داوری امیرمهدی ژوله، رامبد جوان و حسن معجونی، در فصل هشتم خندانه در حال پخش از شبکه نسیم است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2282

به "انتقاد ژوله از اجراهای فصلِ سومِ خنداننده شو" امتیاز دهید

1 کاربر به "انتقاد ژوله از اجراهای فصلِ سومِ خنداننده شو" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ژوله از اجراهای فصلِ سومِ خنداننده شو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید