باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و بان بازی دفاع کنیم

به گزارش تور روسیه ارزان، خبرنگاران/لرستان منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و باندبازی دفاع و برای توسعه استان و شهرستان ها قدمی برداریم.

باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و بان بازی دفاع کنیم

دکتر یحیی ابراهیمی امروز در جمع تور روسیه ارزان اظهار کرد: رسالت رسانه برای بازگو کردن واقعیات و نشان دادن ظرفیت ها، توانمندی ها و ضعف هاست.

وی اعلام کرد: رسانه و تور روسیه ارزان صندلی مهمی دارند که عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی استان را پایش می نمایند و ما نیز به عنوان منتخب مردم از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف خود بهره خواهیم برد.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: دغدغه من مردم هستند و آمده ام برای توسعه لرستان و به خاتمه رساندن پروژه های استان کوشش کنیم.

ابراهیمی با بیان اینکه متاسفانه لرستان پس از استان البرز بیشترین مهاجرت را به تهران دارد، اضافه نمود: با کوشش خانواده ها یکی سری افراد باسواد و توانمند در استان تربیت می شوند اما چون زیرساخت های لازم را برای آنان فراهم نکردیم مهاجرت می نمایند.

وی عامل اصلی عقب ماندگی لرستان را نبود برنامه ریزی و پررنگ تر شدن مسائل سیاسی در استان مطرح نمود و با بیان اینکه متاسفانه روی داشته های خودمان تکیه نکردیم، اظهار کرد: اگر روی موضوع کشاورزی و حبوبات شهرستان سلسله و آبزی پروری شهرستان دلفان کار می شد الان شرایط استان پر رونق تر بود.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: حتی در خصوص صنعت توریسم در شهرستان سلسله هیچ کاری انجام نشده و این درحالیست که بیشتر شعار می دهیم اما در عمل کم رنگ هستیم.

ابراهیمی با اشاره به اینکه متاسفانه نتوانسته ایم صنعت کشاورزی استان را از سنتی به صنعتی سوق دهیم، اظهار داشت: کمر همت بستم که در خدمت مردم باشم و به صورت عملیاتی انرژی خود را برای حل مسائل آنان صرف کنم و نگارش و نگاه سیاسی ندارم.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: متاسفانه در شهرستان نورآباد پس از 40 سال هنوز مطالبه مردم آب آشامیدنی و خانه بهداشت است.

وی در خصوص شرایط آب لرستان اضافه نمود: 13 میلیارد مترمکعب خروجی آب استان است اما از این سهم خودمان تخصیص آب نداشتیم و همه سدهای لرستان و شهرستان های سلسله و دلفان تعطیل هستند.

ابراهیمی اعلام کرد: به عنوان نمونه سد تاج امیر با 50 درصد پیشرفت فیزیکی تعطیل است و برای این پروژه 5 میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده که با این اعتبارات قطره چکانی نمی توانیم به نتیجه برسیم.

منتخب مردم سلسله و دلفان در مجلس اضافه نمود: باید با حمایت، هماهنگی و همدلی مجمع نمایندگان از حق و حقوق مردم دفاع کنیم و با آمار و ارقام به مسئولین استان نشان دهیم که شرایط لرستان آنگونه نیست که نشان می دهید و اسفبار و قرمز است.

وی گفت: باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و باند بازی دفاع و برای توسعه استان و شهرستان ها قدمی برداریم.

ابراهیمی با بیان اینکه قدرت چانه زنی بعضی مدیران استان ضعیف است، گفت: متاسفانه میزان سهم لرستان از اقتصاد دولتی 0.8 است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 1255

به "باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و بان بازی دفاع کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید از حقوق مردم به دور از سیاسی بازی و بان بازی دفاع کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید