تشکیل سازمان های بازاریابی و صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

به گزارش تور روسیه ارزان، خبرنگاران/کرمانمعاون اقتصادی وزیر امور خارجه اقدامات صورت گرفته در شهرستان سیرجان را در سطح بالایی ارزیابی کرد و گفت: معتقدم که شهرستان سیرجان می تواند به خوبی کالاهای خود را در بازارهای دنیای عرضه کند و امیدواریم سازمان های بازاریابی و صادراتی در این منطقه تشکیل شود تا بتوانند پل ارتباطی بین این منطقه با سراسر دنیا ایجاد کرده و شاهد افزایش صادرات از این منطقه باشیم.

تشکیل سازمان های بازاریابی و صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

به گزارش تور روسیه ارزان، غلامرضا انصاری شامگاه هشتم آبان ماه در جشنواره گلیم و پسته استان کرمان با حضور سفرا و رایزن های اقتصادی کشورهای مختلف دنیا در شهرستان سیرجان گفت: برخی از خارجی ها بعد از حضور در ایران و بازدید از امکانات، پتانسیل ها و تجهیزات، باور نمی کنند این کشور 30 سال تحت تحریم ها و فشارهای سنگین بیگانگان بوده است و این موضوع نیز تنها در سایه ولایت، مقاومت و پشتکار و همت مردم شهید پرور این ملت بوده است.

وی اقدامات صورت گرفته در شهرستان سیرجان را در سطح بالایی ارزیابی کرد و گفت: بنده در سمت ها . پست های مختلفی که تاکنون داشته ایم، به کشورهای زیادی سفر کرده ام و با توجه به بازدیدهایی که امروز از این منطقه داشته، معتقدم که شهرستان سیرجان می تواند به خوبی کالاهای خود را در بازارهای دنیای عرضه کند و امیدواریم سازمان های بازاریابی و صادراتی در این منطقه تشکیل شود تا بتوانند پل ارتباطی بین این منطقه با سراسر دنیا ایجاد کرده و شاهد افزایش صادرات از این منطقه باشیم.

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه به ظرفیت های صنعتی، معدنی و صنایع دستی شهرستان سیرجان اشاره و اظهار داشت: وزارت خارجه بسیار مشتاق و علاقمند است تا کالاهای این منطقه را در عرصه های بین المللی عرضه کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 888

به "تشکیل سازمان های بازاریابی و صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل سازمان های بازاریابی و صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید