حمایت از استارتاپهای حوزه نوجوان!

به گزارش تور روسیه ارزان، شتابدهنده یارا که در یلداسامیت 1402 شروع فعالیت خود را رسما اعلام نموده بود، اولین سلسله دورهمی های عمومی در حوزه نوجوان با جمعی از فعالان زیست بوم استارتاپی را برگزار کرد.

حمایت از استارتاپهای حوزه نوجوان!

شتابدهنده یارا که به صورت تخصصی بر حوزه نوجوان متمرکز است علاوه بر آمادگی منتورینگ و سرمایه گذاری بر استارتاپهای حوزه نوجوان، در حال فراوری دانش با رویکرد روان شناسی، جامعه شناسی، ژنتیک، علوم شناختی و … بوده، انتقال این دانش را به صاحبین کسب و کار در برنامه کاری خود دارد.

در این دورهمی حسین ممتاز، نویسنده اولین کتاب سینگولاریتی در مدیریت در دنیا، در مورد اهمیت یکپارچگی بین علوم و آینده رفتار نسل زد و آلفا بعنوان مشتری یا منابع انسانی کسب و کارها صحبت کرد و خاطر نشان کرد چنانچه کسب و کارها بتوانند به اقتصاد سفارشی توجه بیشتری نشان دهند مشتریان وفادار 5 سال آینده خود را جذب و حفظ خواهند کرد. مونا جعفری، مدیر عامل یارا نیز با تاکید بر رشد افسردگی نوجوانان ایرانی و بازار 12 میلیونی این رده سنی، استارتاپها را به ارائه سرویس هوشمندانه به این رده سنی دعوت کرد.از مهارت خودآکاهی بعنوان پیش احتیاج اصلی پرورش نوجوان و تفکر نقاد، مدیریت هیجانات، ارتباط موثر بعنوان مهارتهای اصلی در این دورهمی نام برده، بعلاوه بر چالش هایی مانند دیده شدن و سواد رسانه در نوجوانان نیز تاکید شد.

در این دورهمی مدیران مراکز نوآوری، منتورهای کسب و کار، بنیاگذاران استارتاپهای حوزه نوجوان، مربیان و دانشجویان صاحب ایده تعامل سازنده ای با تیم هیات علمی و توسعه دهنده یارا داشتند.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 24 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1403 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 2620

به "حمایت از استارتاپهای حوزه نوجوان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از استارتاپهای حوزه نوجوان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید