معاون دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی منصوب شد

به گزارش تور روسیه ارزان، احسان محمدی با حکمی از سوی گشتاسب مظفری، به سمت معاون دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی منصوب شد.

معاون دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی منصوب شد

احسان محمدی دانش آموخته روابط بین الملل، حقوق بین الملل است که از سوابق وی می توان به رییس مرکز امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، قائم مقام مدیرکل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موسس و رییس انجمن فرهنگ ایران در کانادا، مشاور نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، دبیر انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه تهران، سخنگوی شورای هماهنگی تشکل های فرهنگی دانشگاه تهران، عضو هیئت مدیره شورای هماهنگی مسلمانان کانادا، عضو هیئت مدیره کمیته میان فرهنگی در کانادا، مشاور رییس دولت دانشجویان دانشگاه کارلتون کانادا، مشاور دستگاه ها در امور اطلاع رسانی و بین الملل، و ریاست و دبیری کنفرانس ها و رویدادهای متعدد بین المللی علمی، فرهنگی و دیپلماتیک ... اشاره نمود.

همچنین نامزدی جایزه جهانی یونسکو، دانشجوی نمونه، تشکل دانشجویی برتر کشور و ... از جمله جوایز و عناوین بین المللی و ملی است که به واسطه فعالیت ها و طرح های ابتکاری از جمله تاسیس نهادهای متعدد فرهنگی و مطالعاتی و ... تاکنون به وی اعطا گردیده است.

به گزارش مهر، مجمع شهرداران آسیایی، مجمعی بین المللی است که سال 2008 با هدف ترغیب و یاری به همکاری میان شهرها، شهرداریها و دولت های محلی، تقویت مدیریت شهری از طریق همکاریهای دوجانبه و چندجانبه، ارتقا دسترسی به توسعه پایدار شهری و ... تاسیس گردیده است. تهران، استانبول، بانکوک و هایکو به ترتیب ریاست دوره های اول تا چهارم را برعهده داشته اند و ریاست دوره ای آینده با غازینتپ خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آذر 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russiaro.ir شناسه مطلب: 90

به "معاون دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید