اکران فیلمی با بازی جواد عزتی تحت تاثیر نوسانات ارز

با سرانجام مراحل فنی دو طبقه روی پیلوت، تازه ترین ساخته ابراهیم ابراهیمیان به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح، این فیلم برای اکران عمومی آماده نمایش می گردد.

اکران فیلمی با بازی جواد عزتی تحت تاثیر نوسانات ارز

ابراهیمیان درباره تصمیمش برای اکران فیلم اش بدون حضور در جشنواره فیلم فجر به خبرنگاران گفت: پیش از این تصمیم داشتیم فیلم را نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی کنیم اما به دلیل نوسانات شدید ارزی و تورم عجیبی که در این مدت کوتاه در کشور ایجاد گردیده، سرمایه گذاران فیلم، برای جلوگیری از ضرر بیش تر اصرار به اکران فیلم دارند.

او ادامه داد: بنابراین ما به سرعت درخواست پروانه نمایش دادیم تا به زودی با دریافت آن، فیلم را اواسط پاییز اکران کنیم. از سوی دیگر به دلیل فراوری فیلم جدیدم در پاییز به احتمال زیاد آن فیلم را در جشنواره رونمایی خواهیم کرد.

ابراهیمیان فیلم دو طبقه روی پیلوت را زمستان سال گذشته در تهران جلوی دوربین برد.

پیش از این تهیه کننده فیلم در گفتگویی اعلام نموده بود دو طبقه روی پیلوت به دلیل کارگردانی، فیلمنامه و بازی های متفاوت می تواند هم در جشنواره موفق باشد و هم در اکران مخاطبان را به سالن سینما بکشاند.

جوادعزتی، حمیدرضا آذرنگ، بهدخت ولیان و سعیدآقاخانی، بانیپال شومون، گیلدا ویشکی با حضور پریوش نظریه گروه بازیگران دو طبقه روی پیلوت را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اکران فیلمی با بازی جواد عزتی تحت تاثیر نوسانات ارز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران فیلمی با بازی جواد عزتی تحت تاثیر نوسانات ارز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید